1917 Filminden Final Fragmanı Yayınlandı

Ödül sezonuna damga vurması beklenen 1917 filminden final fragmanı yayınlandı.

Yönettiği iki James Bond filmiyle (Skyfall, Spectre) sinemaseverlerin yakından tanıdığı Sam Mendes’in teknik özellikleri ile oldukça fazla konuşulacak olan ve ödül sezonuna damga vurması beklenen 1917 isimli filminin son fragmanı da nihayet yayınlandı. Birinci Dünya Savaşı dönemindeki iki İngiliz askerinin hikayesine odaklanacak olan film konusu, kadrosu ve tekniği ile oldukça iddialı.

1917 Filminin Konusu

1917 filmi Birinci Dünya Savaşı’nda İngiliz askerlerinin gerçekten yaşadığı oldukça önemli bir olayı anlatıyor Schofield ve Blake ismindeki iki genç İngiliz askerine düşman bölgesini geçmeleri ve kendi ülkelerindeki yüzlerce askerin ölümünü önlemeleri için oldukça önemli bir görev veriliyor. Askerler canları pahasına çıktıkları bu yolda, silah arkadaşlarını kurtaracak mesajı doğru yere iletmeye çalışıyorlar.

1917 Filminin Kadrosu ve Vizyon Tarihi

Sam Mendes’in yönetmenlik koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosu dolu dolu. Başrollerde George MacKay ve Dekan-Charles Chapman’ın yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda Benedict Cumberbatch, Mark Strong, Richard Madden, Colin Firth, Andrew Scott, Daniel Mays, Adrian Scarborough, Jamie Parker, Nabhaan Rizwan ve Claire Duburcq gibi isimler de yer alıyor.  Filmin vizyon tarihi 10 Ocak 2020 olacak.

Yorumlar