2018 Yazının En Keyifli Filmleri!

avatar
Anonim Editör

Bu yaz yine komediye doyacağız. İşte gösterime girmeye hazırlanan 2018 yılı yazlık komedi filmleri!

1.Yakalandın! / Tag - Vizyon Tarihi:29 Haziran 2018

1.Yakalandın! / Tag -  Vizyon Tarihi:29 Haziran 2018

Okulun daha birinci sınıfında beş arkadaşın başlattığı 'elim sende! oyunu yaşları ilerlese de vazgeçilmezleri olmuştur. Her yıl bir kere oynamaya devam ettikleri oyunları bu yıl içlerindeki en yenilmez oyuncunun düğününe denk gelmektedir. Bu defa onu yenebileceklerini düşünen dört arkadaşı büyük bir sürpriz beklemektedir. 

2.Fakir: Bir Hint Fakiri'nin Olağanüstü Yolculuğu / Extraordinary Journey of the Fakir Vizyon Tarihi:29 Haziran 2018

2.Fakir: Bir Hint Fakiri'nin Olağanüstü Yolculuğu / Extraordinary Journey of the Fakir  Vizyon Tarihi:29 Haziran 2018

Annesini kaybeden, sokaklarda yaşayan Hint Fakiri Aja, babasını bulmak için Fransa'ya gitmeye karar verir. Ancak Paris'te önce kendini IKEA'da, Marie adlı güzel bir kıza sırılsıklam aşık olmuş bulur. Ardından bir dolabın içinde kapalı kalarak Avrupa'da bambaşka bir yere kargolanır. Ülke ülke maceradan maceraya koşar ama tek istediği hayallerine geri dönebilmektir.

3.Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili / Hotel Transylvania 3: Summer Vacation Vizyon Tarihi:13 Temmuz 2018

3.Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili / Hotel Transylvania 3: Summer Vacation  Vizyon Tarihi:13 Temmuz 2018

Dracula'ya sürpriz yapar. Tatil sayesinde Dracula’nın oteldeki işlerine ara verip biraz dinlenebilmesi için Mavis, lüks bir canavar gemisinde bir aile yolculuğu ayarlayar. Dracula geminin tehlikeli kaptanına aşık olduğunda keyifli tatilleri büyük bir maceraya dönüşecektir.

4.Eski Köye Yeni Adet Vizyon Tarihi:20 Temmuz 2018

4.Eski Köye Yeni Adet  Vizyon Tarihi:20 Temmuz 2018

90’lı yıllarda köylerine gelen sağlık ekibi gelir ve en az üç çocuğu olan kadınlara doğum kontrolü için spiral takar. Bir dizi yanlış anlama sonucu bu devletin onları dinlemek için taktığı bir mikrofon olduğuna kanaat getiren köyün erkekleri için kadınlarıyla ilişkileri bambaşka bir hâl alır.

5.Kod Adı Hot Dog / Hot Dog Vizyon Tarihi: 03 Ağustos 2018

5.Kod Adı Hot Dog / Hot Dog  Vizyon Tarihi: 03 Ağustos 2018

Bir gün büyükelçinin kızı kaçırılınca birbirinden tamamen farklı karakterlerdeki Theo ve Luke’un yolları kesişir. Birisi kaba kuvvete, diğeri akıl gücüne inanan bu ikilinin kaçırılan kızı kurtarmak için birlikte çalışmaları komedisi bol bir kötü adam avına dönüşecektir.

6.Durumunu Güncelle / Status Update Vizyon Tarihi:10 Ağustos 2018

6.Durumunu Güncelle / Status Update  Vizyon Tarihi:10 Ağustos 2018

Annesiyle taşındığı yeni evinde ve okul hayatında uyum sorunları yaşayan Kyle bir gün telefonuna bir uygulama yükler. Mucizevi bir şekilde orada hayatıyla ilgili ne paylaşsa gerçek olmaya başlayınca Kyle'ın hep istediği hayata ayağına gelmiş olur. Ancak bunun gerçek mutluluktan uzak bir durum olduğunu anlaması uzun sürmeyecektir.

7.Amatörler Gecesi / Amateur Night Vizyon Tarihi:21 Ağustos 2018

7.Amatörler Gecesi / Amateur Night  Vizyon Tarihi:21 Ağustos 2018

Guy Carter ödüllü bir mimarlık öğrencisi ve müstakbel bir babadır. Bir türlü iş bulamayınca karısının internetten bulduğu şoförlük işini kabul eder. Guy pizza dağıtacağını sanırken kendini konsomatris servisi olarak bulunca macera başlar. Yaşanan çılgın bir gecenin ardından kendini keşfederken yeni edindiği arkadaş grubuna da kendini ispatlamaya çalışacaktır.

8.I Feel Pretty Vizyon Tarihi:24 Ağustos 2018

8.I Feel Pretty  Vizyon Tarihi:24 Ağustos 2018

Renee Barrett güvensizlik ve yetersizlik hisleriyle baş etmeye çalışan genç bir kadındır. Bir gün başına aldığı sert bir darbe onun fiziksel özelliklerini bambaşka algılamasına ve buna bağlı olarak özgüven patlaması yaşamasına neden olur. bu yeni hali onun kariyer basamaklarını hızla tırmanmasına neden olurken, hayranlık duyduğu patronunun da saygısını kazanmasını sağlar. Ancak bu ödül gibi travmanın da bir sonu olacak, gerçek hayat tarafından rüyasından Renee uyandırılacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıştır.

Popüler Listeler