47 Meters Down: Uncaged Filminden Türkçe Fragman

Yeni köpekbalığı korku filmi “47 Meters Down: Uncaged“den fragman yayınlandı.

2019 yılında çekilen "47 Meters Down: Uncaged" köpekbalıkları nedeniyle denizde yaşanan dehşet dolu anları konu edinen yeni bir korku filmi olarak beyazperdede yayınlanmaya hazır. 7 Ağustos tarihinde vizyona girmesi planlanan filmden yeni bir fragman yayınlandı. Amerika'da DVD sürümü yayınlanan film, coronavirüs salgını sonrasında Türkiye'de sinemaların açılmasıyla vizyonda yayınlanacak ilk filmlerin arasında yer alıyor.

47 Meters Down: Uncaged Filminin Konusu

Bu filmde köpekbalığı dehşetine yeni korkular eklenecek. 4 kadın, yıkık bir sualtı şehri keşfediyorlar ve dalış yaparak keşiflerine devam etmek istiyorlar. Ancak maceraları önce klostrofobik korkuların ortaya çıkmasına neden olacak ve daha bu korkuları ile başa çıkamadan köpekbalıkları dehşet saçarak ortaya çıkacak.

47 Meters Down: Uncaged Film Ekibi

"47 Meters Down: Uncaged" filminin yönetmenliğini Johannes Roberts üstlendi. Johannes Roberts, aynı zamanda filmin senaryosunu oluştururken Ernest Riera ile birlikte çalıştı. Filmdeki dört kadın karakteri ise Sophie Nelisse, Corinne Foxx, Brianne Tju ve Sistine Rose Stallone canlandırdı.

Pandemi Sonrası Sinemalarda Yeni Dönem

Coronavirüs salgını nedeniyle sinemaların kapatılmasının ardından, büyük sinema zincirleri normalleşme adımları ile kapılarını açmaya başladı. Maalesef, henüz gösterime giren bütün filmler, açılan sinemaların hepsinde gösterilmiyor. Dolayısıyla hangi filmlerin hangi sinemalarda gösterildiğini takip etmek gerekiyor. 7 Ağustos'ta "47 Meters Down: Uncaged" filminin vizyona girmesi ile sinemaların biraz hareketleneceği tahmin ediliyor. Bu filmin ardından yeni filmlerin de gösterime girmesi bekleniyor.

47 Metre Derinde: Kafes Filminin Türkçe Fragmanı

Yorumlar