8 Blumhouse Filmi Amazon’da Yayınlanacak

8 Blumhouse Filmi Amazon’da Yayınlanacak

Blumhouse ve Amazon arasında yeni bir anlaşma sağlandı.

Yapımcı Jason Blum'un kurduğu Blumhouse prodüksiyon şirketi ve Amazon, 8 filmi kapsayan büyük bir anlaşmaya imza attı. Bu anlaşmaya göre Blumhouse'un düşük bütçeli yeni korku filmleri Amazon üzerinden yayınlanacak. Yapılan resmi açıklamada hangi filmlerin ne zaman gösterime gireceği de belirtildi.

Korku sinemasına "Görünmez Adam", "Hayal Adası", "Cadılar Bayramı", "Kapan" ve "Lanet" gibi filmleri kazandıran Blumhouse, Amazon ile 8 düşük bütçeli korku filminin yayını hakkında anlaşmaya vardı.

Filmlerin 4'ü Ekim'de Yayınlanacak

The Lie: Peter Sarsgaard, Mireille Enos ve Joey King'in başrolünde olduğu filmde annesi ve babası boşanan bir genç kız olan Kayla'nın hikayesini izleyeceğiz. Kayla'nın arkadaşı Brittany kaybolacak ve bütün şüpheli bakışlar Kayla'nın üzerinde toplanacak. Film 6 Ekim'de yayınlanacak.

Black Box: 6 Ekim tarihinde yayınlanacak olan filmde Mamadou Athie ve Phylicia Rashad rol alıyor. Filmde geçirdiği trafik kazasından sonra hafızasını geri kazanmaya çalışan bir adamın hikayesi anlatılıyor.

Evil Eye: Elan Dassani ve Rajeev Dassan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmde kızının erkek arkadaşının şeytani bir geçmişe sahip olduğunu öğrenen bir babanın kızını kurtarmak için verdiği mücadele anlatılıyor. Film 13 Ekim'de yayınlanacak.

Nocturne: Müzik akademisinde eğitim gören içine kapanık bir öğrencinin hikayesini izleyeceğimiz Nocturne filmi, 13 Ekim'de Amazon'da yayınlanacak. Filmin yönetmenliğini Zu Quirke üstlendi.

Yorumlar