9 Kere Leyla Filminden Fragman Yayınlandı

Ezel Akay’ın Haluk Bilginer’li filmi 9 Kere Leyla’dan İlk Uzun Fragman Yayınlandı

Usta yönetmen Ezel Akay; Haluk Bilginer ve Demet Akbağ’ın başrollerinde yer alacağı 9 Kere Leyla filmini bir süre önce duyurmuştu. Filmin ilk önce afişi ardından da filmden kısa bir fragman da yayınlanmış. Yayınlanan ilk fragmanda Haluk Bilginer’in seslendirdiği şarkı ve şarkının sözleri çok konuşulmuştu. Filmin nihayet ilk uzun fragmanı da yayınlandı. Filmin vizyon tarihi de netleşmiş oldu.

9 Kere Leyla Filminin Konusu

9 Kere Leyla; Ezel Akay tarafından ilk duyurulduğunda kendisinin filmlerini seven sinemaseverler bu haberi çok büyük bir heyecanla karşılamıştı. Ardından filmin bütün oyuncu kadrosu ve detayları yavaş yavaş belli oldu. Filme dair yayınlanan ilk teaserda Haluk Bilginer’in seslendirdiği ve içerisinde kadına şiddete dair mesajlar da içeren şarkı epey konuşuldu. 9 Kere Leyla karşımızda fantastik bir masal dünyası çıkaracak. Zengin iş adamı Adem karakteri; genç sevgilisi uğruna eşi Leyla’dan ayrılmaya çalışacak. Ancak bu o kadar da kolay değil.

9 Kere Leyla Filminin Oyuncu Kadrosu ve Vizyon Tarihi

Ezel Akay’ın 9 Kere Leyla filminde Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Elçin Sangu, Fırat Tanış, Alican Yücesoy, Hakan Eke, Emre Kıvılcım ve İhsan Ceylan rol alacak. Filmin netleşen vizyon tarihi ise 20 Mart 2020.

9 Kere Leyla Filminin İlk Uzun Fragmanı

Yorumlar