9 Kere Leyla Filminin İlk Tanıtımı Yayınlandı

Usta yönetmen Ezel Akay’ ın 11 yıl sonra tekrar yönetmen koltuğuna oturduğu, 9 Kere Leyla filminin çekimleri tamamlandı.

Altına imzasını attığı her filmiyle çok konuşulan ve seneler geçse de çok sayıda izleyiciye sahip olan Ezel Akay’ın daha önce de çalıştığı efsane partneri Haluk Bilginer’in başrollüğünde yönettiği son filmi 9 Kere Leyla’nın fragmanı yayınlandı.

Kadrosunda Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Elçin Sangu, Fırat Tanış, Alican Yücesoy, Emre Kıvılcım, Hakan Eke, İhsan Ceylan’ın bulunduğu film Mart ayında seyircileriyle buluşacak. Ender Akay' ın imzasını attığı birbirinden güzel müzikler ise usta aktör Haluk Bilginer’ in sesiyle hayat buldu.

9 Kere Leyla Filminin Konusu

Zengin iş adamı Adem’in, eşi Leyla, ve sevgilisi Nergis arasında yaşadığı olayları konu edinen film, Adem’in iki kadın arasında kalışını ve aradığı çözümleri mizahi bir dille anlatıyor.

9 Kere Leyla Filminin Görünmeyen Yıldızları

 

Senaryosunu Özlem Lale, Uğur Saatçi, Adnan Yıldırım ve Ezel Akay’ın kaleme aldığı filmin görüntü yönetmenliğinde ise bir başka usta Hayk Kirakosyan bulunuyor. Yapımcılığını Figen Ermek Özçorlu ve Umut Özçorlu’ nun (Contact Film Works) üstlendiği 9 Kere Leyla filminin seyirciyle paylaşılan set fotoğrafları ise  Melih Ekinci tarafından çekildi. 

9 Kere Leyla Filminin İlk Fragmanı

Yorumlar