'A Christmas Carol' Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı

Yapımcılığını ünlü aktör Tom Hardy'nin üstlendiği A Christmas Carol dizisinden ilk fragman yayınlandı.

İngiliz asıllı yazar Charles Dickens'ın aynı adlı romanından uyarlanan mini drama serisi A Christmas Carol, Stephen Graham, Guy Pearce ve Andy Serkis gibi birçok başarılı ismi bir araya getiriyor.

BBC One, yılın en iddialı dizilerinden birisi olarak anılan A Christmas Carol'dan ilk fragmanı yayınladı. Fantastik ögelerin çokça yer aldığı mini drama serisi, oldukça karanlık bir atmosferde geçecek.

Charles Dickens'ın yanı adlı romanından uyarlanan seri, Taboo ve Peaky Blinders gibi ünlü dizilerin yaratıcı olan Steven Knight tarafından yazılacak. Ridley Scott, Tom Hardy ve Steven Knight'ın yapımcılığını üstlendiği mini dizinin yönetmen koltuğunda Nick Murphy yer alıyor.

Tom Hardy dizide başrollerden birisini canlandırıyor olacak. Ancak hangi karakteri canlandıracağına dair henüz kesin bir bilgi yok. Ayrıca A Christmas Carol'un oyuncu kadrosunda Andy Serkis, Stephen Graham, Guy Pearce, Joe Alwyn,  Charlotte Riley ve Jason Flemyng  gibi başarılı isimler yer alıyor.

İlk kez 1843 yılında yayınlanan aynı adlı romandan uyarlanan A Christmas Carol, Aralık ayında BBC One ve FX kanallarında yayınlanacak.

Yorumlar