Aaron Paul; Kurt Cobain'i Canlandıracak

Aaron Paul; Kurt Cobain'i Canlandıracak

Breaking Bad Dizisinin Yıldızı Aaron Paul'un Hayalindeki Proje: Kurt Cobain!

Breaking Bad, Westworld gibi birçok önemli yapımın oyuncu kadrosunda yer alan Aaron Paul, bir röportajda hayalindeki projeyi açıkladı. Ünlü oyuncu verdiği röportajda hayalindeki projenini Nirvana'nın solisti Kurt Cobain'i canlandırmak olduğunu söyledi. 

Aaron Paul'un Hayali Kurt Cobain'i Canlandırmak

Röportaj sırasında ünlü oyuncuya fırsat verilirse canlandırmak istediği ünlü bir müzisyen olup olmadığı soruldu, Paul'un cevabı ise Kurt Cobain oldu. Bu sorunun ardından Westworld'ün yıldızı Paul, açıklamaya devam etti: "Los Angeles'a ilk taşındığımda Kurt Cobain'e neler olduğunu biraz düşündüm ve Nirvana'yı sevdiğimi anladım. 'Smells Like Teen Spirit' kendi paramla aldığım ilk albümlerden biriydi ve bu tesadüfü de ekleyince Cobain'i oynamanın ilginç olabileceğini düşündüm." dedi.

Elvis Presley'in Ardından Kurt Cobain'in Hayatı Da Film Olabilir

Sinema sektörü, sanata hayatını adamış ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan birçok sanatçının hayatını anlatan filmleri seyirciyle buluşturmaya devam ediyor. Örneğin, çekimleri coronavirüs nedeniyle şu anlık durdurulmuş olsa da Elvis Presley'in hayatını beyazperdede izleyeceğiz. Dolayısıyla Aaron Paul'un bu hayalinin gerçekleşmesi mümkün. Daha önce 2005 yapımı olan Gus Van Sant'ın 'Last Day' filminin hikayesi Cobain'in hayatının son günlerinde yaşadıklarına dayansa da orijinal hikaye Kurt Cobain üzerine inşa edilmemişti. Cobain'in eski eşi Courtney Love da 'Heavier Than Heaven' adında bir biyografi filmi çekmeye çalışmıştı ancak proje bir sonuca ulaşamadı. 2015 yılında ise ölümü konu alan Soaked in Bleach filmi olmak üzere Kurt Cobain hayatı birçok belgeselde anlatıldı. Kurt Cobain'in hayatını anlatan bir filmde başrol Aaron Paul'a verilmek istendiğinde bazı engeller oluşabilir. Çünkü ünlü oyuncu şu an 40 yaşında ve Cobain öldüğünde 27 yaşındaydı. Ancak bu aşılamayacak bir engel değil, Paul Breaking Bad'in devam filmi El Camino'da genç Jess Pinkman rolünü yeniden canlandırmıştı. Bu filmdeki performansı ile sinemaseverler tarafından takdir gören oyuncunun Kurt Cobain'i de başarılı bir şekilde canlandırabileceğini söylemek mümkün.

Belki bir gün Aaron Paul'ü Kurt Cobain rolünde izleyebiliriz ancak şu anda ünlü oyuncunun yıldızı, Westworld yapımındaki rolüyle daha çok parlıyor.

Yorumlar