“Acı Tatlı Ekşi” Galasına Ünlü Akını!

“Acı Tatlı Ekşi” Galasına Ünlü Akını!
Başrollerini Buğra Gülsoy ve Özge Özpirinçci’nin paylaştığı etkileyici bir aşk hikayesini konu edinen filmin galası önceki akşam Kanyon’da gerçekleşti. Filmin yönetmenliği Andaç Haznederoğlu üstlenirken, kadrosunda Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy’ un yanı sıra Yusuf Akgün, Gözde Türkpençe, Osman Alkaş, Füsun Demirel, Cenk Doğar, Rahmi Dilligil, Ferda Işıl ve Somer Karvan gibi isimler yer alıyor. Geceye Yılmaz Erdoğan’dan Demet Akbağ’a, Dolunay Soysert’ten Ezgi Mola’ya çok sayıda ünlü isim katıldı. Kısa saçlarıyla dikkat çeken Belçim Bilgin rol aldığı “Backstabbing Beginners”  adlı Hollywood filminin yakında vizyona gireceğini söyledi.


Filmin senaryosunu yazan Buğra Gülsoy “Çekimleri geçen yaz yaptık. Çok içimize sinen bir film oldu. İnsanların izlerken tüm duyguları içinde bulacağı, gerçek insanların anlatıldığı bir film. Umarım yolu açık olur” dedi.

Filmin kadın başrol oyuncusu Özpirinçci ise "Ben birebir bu hikayeyi kendim yaşamadım. Ama yaşayacak olsaydım ne olurdu diye düşündüm ve Duygu karakterini canlandırdığım için Duygu'ya karşı beslediğim hislerim çok gerçek ve çok canlı. Bu karakter benim için çok özel bir karakter" sözleri ile heyecanını dile getirdi. Yönetmen Andaç Haznedaroğlu ise şöyle dedi: “İnandığım ve sevdiğim oyuncularla çalıştım. Seyirciye gerekli değeri vermek için çok çalıştık. Umarım karşılığını bulur.”

Film 22 Aralık’ta seyirci ile buluşacak.
Acı Tatlı Ekşi

Acı Tatlı Ekşi

Vizyon Tarihi: 08 Haziran 2018
Tür: Dram , Romantik , 2018

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıştır.

Güncel Haberler

Popüler Listeler