Acun Ilıcalı Dijital Yayın Platformu Exxen'i Duyurdu

Acun Ilıcalı Dijital Yayın Platformu Exxen'i Duyurdu

Acun Ilıcalı yeni kuracağı dijital yayın platformunu adını sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Acun Ilıcalı, platformun adını “EXXEN“ olarak açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde bazı detayları paylaşan Acun Ilıcalı, yeni dijital içerik platformunun adını sosyal medya üzerinden paylaştı. Platformun adını "EXXEN" olarak açıklayan Ilıcalı, "Yeni dijital platformumuz Exxen'de çok yakında beraberiz" sözlerini kullandı.

Acun Ilıcalı'nın kuracağı bu dijital platform Exxen ile ilgili detaylar büyük merak uyandırıyordu. Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde katılıdığı bir programda Candaş Tolga Işık'ın sorularını yanıtlamış ve Exxen ile ilgili detayları da burada paylaşmıştı.

Acun Ilıcalı'nın Exxen İle İlgili Yaptığı Paylaşım

Acun Ilıcalı Exxen platformu ile ilgili sözleri ise şu şekilde;" Çok iddialı bir platform ile geliyoruz. Televizyonculukta gerçekleştirecek noktada değiliz."

Platformun Adını Ali Taran Buldu

Ilıcalı: "Dijital dediğin zaman bambaşka bir dünya. İsmi belli. Ali Taran buldu. Bayıldım. Güzel bir platform olacak. İçerik olarak da ciddi zengin olacağını düşünüyorum. Benim hayalini kurduğum bir projem var bir sürpriz programı. Onu yapacağım. Kendime bir ekip kuruyorum bu program için. Çok iddialı bir model programı yapacağız. Türkiye'nin en iyi modellerini seçeceğiz. Onun dışında belgesellerimiz var. Çok önemli birimlerden çok önemli destek alacağımızı düşünüyorum."
Acun Ilıcalı'nın duyurduğu Exxen platformunun web adresi https://exxen.com. Platformun ne zaman yayın hayatına başlayacağı ise henüz belli değil.

Kaynak: https://www.acunn.com/magazin/acun-ilicali-dijital-platformu-exxen-i-sosyal-medya-hesabindan-duyurdu-1181310-haber

Yorumlar