Adam Sandler'in Döktürdüğü Uncut Gems Filminden İlk Fragman

Komedinin yıldızı Adam Sandler’ın yeni filmi Uncut Gems’den ilk fragman yayınlandı.

Yönetmenlik koltuğunda Soygun, John’s Gone ve Good Time filmlerinde başarılı işler çıkaran ve adlarından son yıllarda epeyce söz ettiren ikili Safdie kardeşlerin oturduğu Uncut Gems filminin ilk resmi fragmanı yayınlandı. Adam Sandler’in karşımıza bambaşka bir karakter olarak çıktığı filmle ilgili ilk yorumlar oldukça pozitif.
 

Adam Sandler; Uncut Gems İle Oscar Adayı Olabilir

Adam Sandler’in komik bir dram filmi olan Uncut Gems’deki performansı hakkındaki yorumlar gerçekten çok pozitif bir noktada. Öyle ki birçok sinema yazarı Adam Sandler’in bu filmdeki performansıyla En İyi Erkek Oyuncu dalında Oscar adayı olabileceğini hatta Oscar’ı alabileceğini belirtiyor. Bakalım Adam Sandler; Joaquin Phoenix’e ve diğer adaylara gerçekten de rakip olabilecek mi?

Uncut Gems Filminin Konusu ve Vizyon Tarihi

Adam Sandler filmde Howard Ratner isimli New York’lu bir mücevher satıcısına hayat verecek. Howard Ratner’in en büyük özelliği asla elindeki ile yetinmemesi. Bu yüzden sürekli para kazanmaya çalışan Ratner; bir yandan da borç içinde yüzüyor. En sonunda Ratner’in eline büyük bir bahis yapma fırsatı geçiyor. Uncut Gems filmi birçok ülkede 25 Aralık 2019’da vizyona girecek. Filmin ülkemizdeki vizyonu muhtemelen 2020 senesine kalacak.

Uncut Gems Filminin Fragmanı

 

Yorumlar