Adam Sandler'lı “Hubie Halloween“dan Fragman

Adam Sandler'ın yeni filmi “Hubie Halloween“den fragman yayınlandı.

Eğlenceli yapımlarla tanınan Adam Sandler, geçtiğimiz yıl henüz en kötü filmini çekmediğini söyleyerek akıllarda soru işareti yaratan bir espri yapmıştı. Geçtiğimiz gün ise Sandler, sosyal medya hesabı üzerinden son filmi "Hubie Halloween"den fragman paylaştı. Bu fragmanda Cadılar Bayramı'nı çok seven Hubie'nin Cadılar Bayramı'nda başına gelen sürpriz olaylara yer verilmişti. Fragmanı izledikten sonra, Adam Sandler'ın takipçileri üzülerek ünlü oyuncunun geçen sene attığı tweeti hatırladı.

 

"Hubie Halloween"in Konusu

Filmin kahramanı Hubie Dubois, doğup büyüdüğü ve bağını korumaya devam ettiği Salem halkı tarafından sürekli dalga geçilen bir adamdır. Hubie, Cadılar Bayramı hayranıdır ancak son Cadılar Bayramı'nda yaşadıkları nedeniyle hayatı değişir. Cadılar Bayramı gecesinde işlenen bir cinayet davasının tam ortasına düşer. Cinayet olayının ardından, Salem halkı için Cadılar Bayramı'nı kutlamak imkansız hale gelir. Mahallesini çok seven Hubie, kutlamaları kutlamak için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır.

 

Filmin Oyuncu Kadrosu

"Hubie Halloween"da, "Uncut Gems" filmindeki oyunculuğu ile kariyerinde büyük bir yükselişe geçen Adam Sandler'a Peyton List, Julie Bowen, Steve Buscemi, Michael Chiklis, Rob Schneider eşlik ediyor. Heavyweights, Adam Sandler %100 Fresh, The Mighty Ducks, Little Nicky gibi eğlenceli yapımların yönetmenliğini üstlenen Steven Brill, "Hubie Halloween"in da yönetmen koltuğunda oturuyor. Tim Herlihy ve Adam Sandler beraber filmin senaryosunu da hazırladı. Film, 7 Ekim Çarşamba günü Netflix'te gösterime girecek.

Hubie Halloween Filminin Fragmanı

Yorumlar