After Life Dizisi 2. Sezon İlk Fragmanı Yayınlandı

Netflix dizisi After Life’ın 2. sezonunun ilk fragmanı yayınlandı

Komedyen kimliği ile tanınan Ricky Gervais’in hem yapımcılığını, hem senaristliğini, hem yönetmenliğini hem de oyunculuğunu üstlendiği ve geçtiğimiz yıl Netflix platformunda birinci sezonu paylaşılan After Life dizisinin ikinci sezonuna ait ilk fragman yayınlandı. After Life dizisinin ilk sezonu çok büyük bir beğeni toplamış ve Netflix; ikinci sezon için onay vermişti.

After Life Dizisinin Konusu

Mükemmel bir hayata sahip olan Tony, eşinin ani ölümünün ardından depresyona girer ve radikal bir karar alır. Tony artık insanlara ve kendisine, içinden geldiği şekilde davranmaya başlar. Kendisi de dahil hiç kimseyi umursamayan Tony’nin bu hali çevresindekileri endişelendirir. Tony bu yanını “süper güç” gibi kullanmaya devam ederken diğer tarafta arkadaşları onu eski haline çevirmeye çalışacaktır.

After Life Dizisi 2. Sezon Netflix Yayın Tarihi

Birçok yapımın durduğu ve ertelendiği bu dönemde şimdilik After Life dizisinin ikinci sezonu için bir erteleme ihtimali bulunmuyor. İkinci sezonunun ilk fragmanı yayınlanan Ricky Gervais’in After Life dizisi 24 Nisan 2020’de Netflix üzerinden izleyici ile buluşacak.

After Life

After Life

Yayın Durumu: Yeni Sezon Bekleniyor
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar