Ahmet Atalay'ın Üç Kişilik Ekiple Çektiği Kısa Aksiyon Filmi The Cure

Ahmet Atalay'ın Üç Kişilik Ekiple Çektiği Kısa Aksiyon Filmi The Cure

Ahmet Atalay'ın bir yıl içerisinde üç kişilik ekip ile ve 15.000 $ bütçe ile tamamladığı aksiyon türündeki kısa film: The Cure.

Oyuncu kadrosu haricinde üç kişilik ekip ile ve 15.000 $ bütçe ile tamamlanan aksiyon türündeki The Cure filmi geçtiğimiz günlerde THE CURE MOVIE OFFICIAL Youtube kanalında yayınlandı. Yönetmenliğini Ahmet Atalay üstlendiği  kısa aksiyon filmi The Cure'un  senayosunu Ahmet Atalay, Leon Tomlinson ve Christopher Ulaski kaleme aldı. 

Mission: Impossible – Fallout (Mission: Impossible – Yansımalar), Transformers: The Last Knight (Transformers 5: Son Şövalye) gibi filmlerin fragmanlarına imza atan, Ahmet Atalay'ın bir yıl içerisinde tamamladığı stüdyo desteği olmadan çektiği kısa filmi The Cure yayınlandı. Aksiyonun eksik olmadığı kısa film The Cure, Adobe After Effects programı ile Element3D eklentisi dışında herhangi bir yazılım kullanmadan yapılmıştır.

Aksiyon Türünde Kısa Film: THE CURE

Ahmet Atalay'ın aksiyon türündeki kısa filmini alttaki videodan izlyebilir, THE CURE MOVIE OFFICIAL kanalına da abone olabilirsiniz. 
Orijinal dili İngilizce olan filmi alt yazı bölümünde Türkçe'yi seçerek Türkçe alt yazılı izleyebilirsiniz. İyi Seyirler.

THE CURE Kısa Filminin Konusu

Yakın gelecekte, dünya nüfusunun büyük bir bölümünü gizemli bir virüs ele geçirmiştir. Konağa bulaşan virüs bir gün içerisinde konağı öldürür. Kalıcı bir tedavisi olmayan virüsün sadece 24 saatliğine koruyan bir aşısı vardır. Özel kuvvetler paralı asker Noah’nın genç kızı enfekte olan kişilerden biridir. Gizemli bir terör örgütü tarafından çok gizli bir laboratuvardan kalıcı tedavinin çalınmasının ardından Noah, çalınan tedaviyi geri almak ve kızının da hayatını kurtarmak için teklif edilen işi kabul eder. Aksiyonun eksik olmadığı kısa filmde Noah çantayı geri almayı başarabilecek midir?

THE CURE Kısa Filminin Oyuncu Kadrosu

Filmin oyuncu kadrosunda Noah rolünde Mashood Alam, Reaper rolünde Ahmet Atalay, The Man karakterinde Glen Baggerly, Sapphire One (Pilot) rolünde Evangelina Crittenden ve Maxwell Powell karakteri ile Volkan Yavuz gibi isimler yer alıyor.
Bu filmi keşfetmemize vesile olan Murat Soner'e teşekkürler. Murat Soner'in The Cure hakkında yayınlandığı Youtube videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Yorumlar