Ahmet Kural’dan Baba Parası için Manidar Sözler

Ahmet Kural’dan Baba Parası için Manidar Sözler

Bodrum Türk Filmleri Haftası'na katılan oyuncu Murat Cemcir ve Ahmet Kural, yeni filmleri Baba Parası’ nın tanıtımını yaptılar.

Bu yıl 9.’ Su düzenlenen Bodrum Türk Filmleri Haftası'na katılan oyuncu Ahmet Kural, filmin konusuna dair küçük ip ucu olarak söylediği sözlerin kendisine mal edildiğini aslında bu sözlerin filmin ruhunu yansıttığını ifade etti.

Ahmet Kural, hayranlarının merak içinde beklediği yeni filmi Baba Parası’nın konusunu “Çok paranızın olması size yeni arkadaşlar yerine kaliteli düşmanlar kazandırır” sözleri ile özetledi. Aksiyonu ve yine kahkahası bol olan filmin çekimleri İstanbul’da gerçekleştiriliyor. Murat Cemcir “Gece uykusu uyumadan çalışıyoruz”  sözleri ile setinin yoğun temposundan bahsederken, filmin konusuna da  “Baban ne kadar zenginse o kadar zengin oluyorsun” sözleri ile değindi.

Baba Parası 1 Ocak’ta Vizyona Girecek

Yönetmenliğini ve senaristliğini Selçuk Aydemir’in üstlendiği, ikilinin hayranlarının vizyonunu iple çektiği Baba Parası filminde müthiş ikilinin yanı sıra kadroda Devrim Yakut, Rasim Öztekin, Yağmur Tanrısevsin, Özgür Emre Yıldırım, Deniz Barut, Demir Karahan ve Osman Alkaş gibi isimler yer alıyor.
Baba Parası, 1 Ocak’ta sinemalarda olacak.

Yorumlar