Filtreler

Aile Dizileri

32 sonuç Sırala
Filtrele

Aile dizileri kategorimizde yer alan diziler, tüm aile bireylerinin birlikte izleyebileceği özelliktedir. Anne babaların sıkılmadan çocuklarına eşlik edebileceği bu diziler, genellikle animasyonlar ya da çocuk dizileri ile örtüşür. Eğlenceli, ders veren ve her daim sıkılmadan seyredilecek dizi kategorisidir.

Birçok ebeveyn çocuklarıyla ortak bir aktivite yapmak ister. İçimizi ısıtan aile türündeki diziler bu gibi durumlar için oldukça idealdir. Sıkılmadan keyifle izleyebileceğiniz aile dizilerini buradan listeleyebilirsiniz.

Aile Türünün En İyi Dizileri

Her biri o dönemin televizyon klasiği kıvamında olan popüler Türk dizilerinden ilk akla gelen 1993 yılında yayına başlayan Süper Baba dizisi oluyor. Eşinden boşanan bir adamın üç çocuğu ile olan yakın ilişkilerini konu alan dizi 90’lı yıllarda hepimizin içini ısıtmıştır.

Eleştirmenler tarafından tüm zamanların en şaşırtıcı finali sahip olan yabancı aile dizi ise This is Us dizisi oluyor. 2016 yılında NBC kanalında yayın hayatına başlayan dizi başarılı kurgusuyla da adından söz ettirdi. Ekranların aile dizisi boşluğunu dolduran dizisi hala devam etmektedir.

Aile Dizi Önerileri

Cinedb olarak her yaştaki kullanıcılarımıza uygun aile dizilerini, aile dizi önerilerini ve dizi detaylarını sunmaktayız. Aile dizileri kategorimizde bulunan çok sayıda çeşitli dizi seçeneklerimiz ile tüm aile bireyleri için en ideal olanı veriyoruz.

Aile dizileri ile ilgili bütün ayrıntılara Cinedb üzerinde ulaşabilirsiniz. Dizinin konusuna, oyuncularına, yönetmenine, fragmanına ve bölümlerine kolayca erişerek karar verebilirsiniz. Aile türündeki en iyi dizilere göz atmak için sinema listeleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

/2