Filtreler

Aile Filmleri

755 sonuç Sırala
Filtrele

Aile filmleri kategorisinde yer alan filmler tüm aile bireylerinin birlikte izleyebileceği özelliktedir. Anne babaları sıkılmadan çocuklarıyla beraber izleyebileceği bu filmler, genellikle animasyonlar ya da çocuk filmleri ile örtüşür. Eğlenceli, ders veren ve her daim sıkılmadan seyredilecek film kategorisidir.

Birçok ebeveyn çocuklarıyla beraber vakit geçirmek ister. Özellikle sinema filmleri bu tür durumlar için oldukça idealdir. Bununla birlikte baz çocuk filmleri ailenin diğer fertleri için sıkıcı olabilmektedir. Bu nedenle tüm ailenin sıkılmadan keyifle izleyebileceği türden filmler de yapılmaktadır.

Geçmişten Bugüne En Popüler Aile Filmleri
Geçmişten bugüne popülerliğini asla kaybetmeyen ve tüm aile bireyleri tarafından büyük bir keyifle izlenen aile filmleri mevcuttur.

Harry Potter ve Felsefe Taşı aileler için yapılan filmler arasında en çok rağbet görenlerden biridir. 2002 yılında ilk kez gösterime giren filmin yönetmenliğini Chris Columbus üstlenmiştir. Film o kadar büyük bir beğeni almıştır ki, sonrasında çıkarılan devam filmleri de aynı ilgiyi görmüştür.

Howard Zieff tarafından yönetilen ve 1991 yılında yapılan Kız Arkadaşım filmi, en gözde filmler arasında yerini almıştır. Her yaştan grubun severek izlediği bu film, özellikle gençlerin büyük beğenisini kazanmıştır.

Aynı zamanda iyi bir animasyon filmi olan Ölü Gelin, Tim Burton ve Mike Johnson tarafından yönetilmiştir. İlk kez 2005 yılında gösterime giren film halen en çok sevilen filmler arasındadır.

Olmazsa olmaz dediğimiz filmlerden biri de Charlie’nin Çikolata Fabrikası filmidir. Hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından tercih edilen film oldukça keyifli ve eğlencelidir. Filmin yönetmenliğini yine Tim Burton yapmıştır. İlk kez 2005 yılında gösterime çıkan film, günümüzde popülerliğini devam ettirmektedir.

Cinedb ile Aile Filmleri Koleksiyonu
Cinedb olarak her yaştaki kullanıcılarımıza uygun filmleri ve tüm detaylarını sunmaktayız. Aile filmleri kategorimizde bulunan çok sayıda çeşitli film seçeneklerimiz ile tüm aile bireyleri için en ideal olanı veriyoruz.

Bu filmlerle ilgili bütün ayrıntılara platformumuz üzerinde ulaşabilirsiniz. Filmin konusu, oyuncuları, yönetmeni ve fragmanı ile ilgili bilgilere erişerek aileniz için en uygun filmlere karar verebilirsiniz. Ayrıca Yapılan yorumlar sizler için iyi bir rehber olacaktır.

/32