“Ailecek Şaşkınız” dan Yeni Afiş!

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’ in baş rollerini paylaştığı yepyeni komedi filmi Ailecek Şaşkınız’dan yeni afiş yayınlandı.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Selçuk Aydemir’ in üstlendiği, Ahmet Kural ve Murat Cemcir’ in başrollerini paylaştığı yepyeni komedi filmi Ailecek Şaşkınız’dan yeni afiş yayınlandı. Afiş tasarımı Daire Ajans tarafından yapıldı. 2 Mart’ta izleyicisi ile buluşacak olan filmin kadrosunda Ahemt Kural ve Murat Cemcir’ in yanı sıra Saadet Işıl Aksoy, Cengiz Bozkurt, Günay Karacaoğlu, Çağlar Ertuğrul, Bihter Dinçel, Güven Murat Akpınar, Mustafa Alabora, Ayda Aksel,Serhat Özcan, Osman Kaba, Okan Has, Umut Avcı, Nebil Sayın,Cemil Şahin, Deniz Erayvaz ve Yılmaz Gruda yer alıyor. Mart ayında izleyicisi ile buluşacak olan filmin fragmanı 3 Milyon kişi tarafından izlenerek sezonun en merakla beklenen filmi arasında yerini aldı.

Filmde babası emekli olduktan sonra inşaat şirketinin başına geçen Ferhat’ın (Ahmet Kural) çocukluk arkadaşı ve şirketinde Finans Müdürü olarak görev yapan Gökhan’la (Murat Cemcir) kendini bir hırsızlık olayının içinde bulmasıyla birlikte farklı bir yola giren hayatı anlatılıyor. Olayı çözmek için gelen polis amiri Elif’le (Saadet Işıl Aksoy) tekrar karşılaştıktan sonra hayatındaki sır perdesi aralanan Ferhat ve Gökhan, bu kez de seyirciyi koltuğuna çivileyecek büyük bir sürpriz yaşıyor.
Ailecek Şaşkınız

Ailecek Şaşkınız

Vizyon Tarihi: 02 Mart 2018
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar