Filtreler

Aksiyon Dizileri

8 sonuç Sırala
Filtrele

Aksiyon dizileri, içeriğinde şiddet, dövüş, kovalamaca ve heyecan olan çok sayıda zorluğun yaşandığı olaylardan oluşur. Aksiyon dizi türünde kahraman ya da kahramanlar becerileriyle bütün zorlukların üstesinden gelmeye çalışarak, kendilerini, sevdiklerini bazen de dünyayı kurtarırlar.

İyi kurgulanmış bir aksiyon dizisinde heyecan daima doruk noktasındadır. Zorluklarla mücadele eden bir kahraman, üstün becerileri ile çılgınca olayların içinden sıyrılmaya çalışır. Aksiyon türünde sıklıkla görsel efektler kullanılır. Aksiyon türünün özellikle macera dizileriyle bağı oldukça kuvvetlidir. Ayrıca suç ve polisiye tarzı dizilerle de benzerlikleri çoktur.

En İyi Aksiyon Dizileri

Aksiyon türündeki dizileri en çok tıklanan kategorilerden biridir. Bu kategoride yapılan yabancı diziler ülkemizde fazlasıyla beğenilmektedir. Geçmişten günümüze en beğenilen aksiyon türünden bazıları ise herkesin aklında ve gönlünde özel bir yere sahip olmuştur.

En iyi aksiyon dizilerinin başında son zamanlarda en çok izlenen Netflix aksiyon dizileri gelmektedir. Güçlü kadrosuyla 2017 yılında yayınlanmaya başlayan dizinin kahkahası da oldukça bol.

Tüm dünyayı kasıp kavuran, Pablo Escobar’ ın hayatını konu alan Narcos dizisi son yıllarda adından çokça söz ettirmiştir. Wagner Moura’ nın Pablo Escobar’ a hayat verdiği dizi birçok türü de içinde barındırıyor. Netflix platformunda yayınlanan yapım suç dizileri kategorisinde de yer almaktadır

En popüler aksiyon dizilerinden bir diğeri ise Vikings dizisidir. Başarılı oyunculuk performansları ve kamera çekimleri ile tarihi evimize taşıyan dizinin her sahnesi ayrı bir aksiyon..

Aksiyon Dizi Önerisi

Çok sayıda aksiyon dizileri ile kullanıcılarımızın beğenisini ve bağlılığını kazandık. Cinedb olarak geçmişten günümüze çekilen tüm aksiyon dizilerini sizlerle paylaşmayı hedefliyoruz. Merak ettiğiniz aksiyon dizilerinin oyuncuları, sezon bilgileri, fragmanları ve konuları için detay sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sizler için seçtiğimiz en iyi aksiyon dizileri listelerine sinema listeleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

/1