Aktör Christian Bale; Rol İçin Kilo Almayı Bıraktı

Aktör Christian Bale; Rol İçin Kilo Almayı Bıraktı

Yakışıklı aktör Christian Bale; sağlığı için kilo alıp vermeyi bıraktı.

Holywood en ünlü aktörlerinden olan Christian Bale’i en özel yapan şeylerden birisi de neredeyse her filminde bambaşka bir karaktere bürünmesi. Profesyonel aktörlerin bazı filmlerdeki rolleri için kilo almalarına veya vermelerine alışkınız. Hatta kısa sürede yapılan oldukça fit vücutları veya dev göbekleri de hatırlıyoruz. Ancak Christian Bale bu konuda inanılmaz bir kariyere sahip.

Christian Bale’in Kilo Alıp Verdiği Filmler

Ünlü aktör Christian Bale’in rol icabı kilo alıp verdiği filmleri sıralamak için bir sinema listesi yapmak aslında çok daha mantıklı. Bale; kariyerinde daha önce The Machinist ve The Fighter filmleri için hastalık düzeyinde aşırı kilo verdi. Daha sonra American Hustle ve en son Vice filmlerindeki rolleri için tanınmayacak halde kilo aldı. Ayrıca American Psycho ve Dark Knight filmlerinde de oldukça fit bir vücuda sahip olması gerekti. Şimdilerde Ford vs. Ferrari filmi için yeniden normal sayılabilecek bir kiloya dönen Bale; profesyonel kariyeri için uzun yıllardır sağlığını resmen tehdit ediyor.

Christian Bale; Kilo Alıp Vermeyi Bırakacağını Açıkladı

Son filmi Ford vs. Ferrari ya da ülkemizde vizyona gireceği ismiyle Asfaltın Kralları için düzenlenen bir etkinlikteki soruyu yanıtlayan Christian Bale; bundan sonra filmler için kilo alıp vermeyeceğini kesin bir dille belirtti. Bale; soruya “Bununla işimin bittiğini söyleyip duruyorum. Gerçekten işimin bittiğini düşünüyorum, evet." şeklinde cevap verdi.

Asfaltın Kralları

Asfaltın Kralları

Vizyon Tarihi: 14 Kasım 2019
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar