Alan Ritchson, “Jack Reacher“ın Başrolü Olacak

Alan Ritchson, “Jack Reacher“ın Başrolü Olacak

Amazon'un yeni dizi “Jack Reacher“ın başrolü için Alan Ritchson'la anlaşma imzalandı.

Amazon, uyarlama dizisi "Jack Reacher" için hazırlıklara başladı. Dizinin ilk sezonu, Lee Child'ın çok satan romanı "The Killing Floor"dan uyarlanacak. Dizinin yavaş yavaş oyuncu kadrosu da belli olmaya başladı. Dizinin başrolünde "Blue Mountain State"teki Thad Castle rolüyle tanınan Alan Ritchson olacak. Dizinin yapımcılığını Amazon Studios, Skydance Television ve Paramount Television Studios birlikte üstlenecek. Nick Santora ise "Jack Reacher"da yazar ve dizi sorumlusu olarak görev alacak.

Alan Ritchson Hakkında

Alan Ritchson, 2010 yılında yayınlanmaya başlayan ve üç sezon devam eden "Blue Mountain State" dizisindeki Thad Castle rolü ile kariyerinde hızlı bir yükselişe geçmişti. Ardından 2016 yapımı olan "Blue Mountain State: Rise of Thadland" filminde yine Thad Castle rolü ile beyazperdedeydi. Oyunculuk kariyerinin başlarında Warner Bros. Stüdyolarının "Smallville" dizisinde Aquaman karakterini canlandıran Ritchson, son olarak DC Universe serisinin "Titans"ta Hank Hall karakteri ile ekranlardaydı. Ayrıca Alan Ritchson, "The Hunger Games: Catching Fire", Teenage Mutant Ninja Turtles" ve "Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows" yapımlarında yer aldı.

"Jack Reacher" Hakkında

Lee Child'ın "The Killing Floor" isimli romanı 100 milyonun üzerinde bir satışla, çok satanlar listesinin uzun bir süre ilk sıralarında yer aldı. Kitap aynı zamanda Tom Cruise'un başrolünde yer aldığı eski ABD Ordu Subayı olarak rol aldığı iki filmlik bir seriyle beyazperdeye uyarlandı. Bu filmlerden 400 milyon dolar hasılat yapıldı. Kitabın beyazperdedeki bu başarısının "Jack Reacher" için de geçerli olacağını tahmin ediyoruz.

Yorumlar