Alec Baldwin'in Yeni Filmi Rust Olacak

Alec Baldwin'in Yeni Filmi Rust Olacak

Usta oyuncu Alec Baldwin’in yeni projesi belli oldu! Oyuncu projede hem yapımcı hem oyuncu olacak.

Ünlü aktör Alec Baldwin, fikirlerini senaryolaştırdığı projesi Rust filmi için hazırlıklara başladı. Filmin yönetmeni Joel Souza ve Alec Baldwin ikilisinin hikayesinden esinlenerek hazırlanan bir Western filmi olan “Rust” için geri sayım başladı. Baldwin, filmin her aşamasında yer alarak hem filmin yapımcılığını üstlenecek hem de oyuncu olarak seyirci karşısına çıkacak. Filmin yerel haklarını CAA Media Finance üstlenirken, filmin finans desteğini Bondlt Media Capital sağlayacak.

Rust Filminin Konusu

Filmde bir dede ile torununun suç karşısında verdikleri mücadele ve girdikleri çetrefilli maceralar anlatılıyor. Hafıza sorunları yaşayan ve meşhur bir kanun kaçağı olan Harland Rust karakterini Alec Baldwin canlandıracak. Filmde Rust’un 13 yaşındaki torunu yanlışlıkla cinayetten hüküm giyiyor ve idamına karar veriliyor. Rust, torununu hapisten kaçırmak ve idam edilmesini önlemek için Kansas’a doğru bir yolculuğa çıkıyor. Dede ve torunun peşine efsanevi bir şerif ve bir kelle avcısı düşüyor. Bu kaçış macerası sırasında derin sırlar ortaya çıkacak ve yaşam mücadelesi verirken ilişkilerinin boyutu da değişecek.

Rust Filminin Kadrosu

Filmin beyazperde macerasını Matthew Helderman, Alec Baldwin, Anjul Nigam ve El Dorado Pictures üstleniyor. Daha önce yönetmen Souza’nın imzasını taşıyan “Crown Vic” filminin yapımcılığını Baldwin ve Nigam ikilisi üstlenmişti. Ünlü aktör “30 Rock” ve Başkan Donald Trump rolüyle “Saturday Night Live” yapımlarındaki performanslarıyla Emmy Ödülünü kazanmıştı. Son olarak Baldwin’i, “Mission: Impossible” serisinin beşinci ve altıncı filmleri ile izlemiştik. Başarılı yönetmen Joel Souza’yı ise “Crown Vic”, “Break Night” ve “Ghost Squad” filmleri ile tanıyoruz.

Rust Filminin Vizyon Tarihi

“Rust” filminin 2021 yılında sinemaseverler ile buluşması planlanıyor. Henüz vizyon tarihi netleşmemesiyle birlikte bu tarihin 2022’ye ertelenme ihtimali de söz konusu.

Yorumlar