Alex Pina'nın Yeni Dizisi White Lines'tan Fragman Yayınlandı

Alex Pina'nın Yeni Dizisi White Lines'tan Fragman Yayınlandı

Netflix, La Casa de Papel’in yaratıcısı Alex Pina’nın yeni dizisi White Lines’ın afişini, ilk görüntülerini ve fragmanını paylaştı.

Yaratıcısının Alex Pina olduğu yeni Netflix dizisi White Lines’ın afişi ve fragmanı yayınlandı. Dizinin yönetmen koltuğunda Nick Hamm, Luis Prieto, Ashley Way ve Alvaro Brechner yer alıyor.

Çekimleri Haziran ayında başlayıp Ekim'de tamamlanan White Lines, Mayorka ve İbiza adalarında çekildi. Her bir bölümü 60 dakikadan oluşan dizinin oyuncu kadrosunda; Laura Haddock (Guardians of the Galaxy, Transformers: The Last Knight), Marta Milans (Shazam, The Pier), Juan Diego Botto (Good Behavior), Nuno Lopes (Saint George, Lines of Wellington), Daniel Mays (Line of Duty), Rogue One: A Star Wars Story), Laurence Fox (Victoria, Lewis) ve Angela Griffin (Turn Up Charlie, The Detail) yer alıyor.

White Lines Dizisinin Fragmanı

White Lines Dizisinin Konusu

Manchester’lı efsanevi bir DJ’in İbiza’da gizemli bir şekilde kaybolmasından yirmi yıl sonra cesedi ortaya çıkar ve kız kardeşi bu olayın perde arkasını öğrenmek üzere bu güzel İspanyol adasına geri döner. Kardeşini bulmak adına yaptığı tüm araştırmalar bir yandan da onu herkesin hayatını yaşadığı bu adada kendi karakterinin karanlık taraflarıyla yüzleşmeye zorlayan ve heyecan verici dans kulüpleri ve yalanlarla dolu dünyaya bir yolculuğa çıkarır.
Dram ve Gizem türündeki 10 bölümlük Netflix dizisi, 15 Nisan Cuma günü tüm dünya ile aynı anda yayında.

Yorumlar