Ali Atay'ın Cinayet Süsü Filminden Fragman Yayınlandı

Merakla beklenen Ali Atay’ın Cinayet Süsü filminin fragmanı yayınlandı.

Yönetmenlik kariyerine Limonata filmi ile başlayan ve Ertan Saban-Serkan Keskin ikilisi ile oldukça başarılı bir başlangıç yapan Ali Atay; Limonata’nın ardından çok daha büyük ses getiren bir film ile karşımıza çıkmıştı. Olağanüstü kadrosuyla hepimizi büyüleyen Ölümlü Dünya belki de ülke tarihinin en sevilen, başarılı ve unutulmaz komedi filmleri arasına girdi. Ölümlü Dünya’nın ardından izleyiciler Ali Atay’ın yeni filmini beklemeye koyuldu. Atay; Ölümlü Dünya’nın kadrosundan bazı isimlerle de zenginleştirdiği oldukça güçlü bir kadro ile Cinayet Süsü filmini yönetti. Cinayet Süsü filminin fragmanı da nihayet yayınlandı.

 

Cinayet Süsü Filminin Konusu

Fragmanına baktığımızda özellikle Ölümlü Dünya’ya göre sanki daha farklı bir mizah yöntemi uyguladığı sezilen filmde ilk dikkat çeken detay argo azlığı. Filmde dünyanın en komik ve en beceriksiz dedektif ekibi ülke tarihinin en gizemli seri katil vakalarından birisini çözmeye çalışıyor.

Cinayet Süsü Filminin Kadrosu ve Vizyon Tarihi

Ali Atay’ın yönetmenliğini yaptığı filmin senaryo ekibinde Aziz Kedi, Ali Atay ve Feyyaz Yiğit yer alıyor. Filmin oldukça iddialı olan oyuncu kadrosu ise Feyyaz Yiğit, Uğur Yücel, Cengiz Bozkurt, Binnur Kaya, Mehmet Özgür, Mert Denizmen gibi isimlerden oluşuyor. Filmin vizyon tarihi 25 Ekim 2019.

Cinayet Süsü Filminin Fragmanı

 

Yorumlar