Altered Carbon’un İkinci Sezon Tanıtımı Ve Yayın Tarihi Paylaşıldı

Altered Carbon’un İkinci Sezon Tanıtımı Ve Yayın Tarihi Paylaşıldı

Milyonların büyük beğenisini toplayan Netflix Orijinal dizisi Altered Carbon'un ikinci sezonundan video paylaşıldı. Dizinin yeni sezonu 27 Şubat'ta Netflix'te.

İlk sezonu ile izleyenleri büyüleyen Netflix'in bilim kurgu türündeki dizisi Altered Carbon, ikinci sezon onayını almasının ardından büyük bir sessizlik hakimdi. Uzunca bir süredir hakkında hiçbir bilgi paylaşılmayan dizi için Netflix, yeni bir tanıtım videosu yayınlayarak hayranlarının yüzünü güldürdü. 

Netflix tarafından yayınlanan tanıtım videosunda dizinin ikinci sezonunundan hiçbir sahne yer almıyor ve ikinci sezon hakkında verdiği tek bilgi, yayın tarihinin 27 Şubat olduğu. Bu tanıtım videosundan ikinci sezon hakkında pek bir şey öğrenememiş olsak da geçen yıl paylaşılan dizinin ikinci sezon oyuncu kadrosu izleyenleri nelerin beklediği konusunda birkaç küçük ipucu vermişti.

Altered Carbon Tanıtım Videosu: 27 Şubat'ta yayında

İkinci sezonda başrole geçecek olan Anyhony Mackie, ilk sezonda Joel Kinnaman tarafından canlandırılan Takeshi Kovacs karakterine hayat hayat verecek. Yeni sezonda da olayların Kovacs'ın etrafında dönecek olan Altered Carbon oyuncu kadrosuna yeni katılan isim ise Renee Elise Goldberry olacak. Amerikalı ünlü oyuncu ikinci sezonda Quellcrist Falconer karakterine hayat verecek.

Altered Carbon 2. Sezonda Ne Olacak?

Dizinin yeni sezonunda Kovacs, kayıp aşkı olan Falconer'i bulma umudu ile kendisini bir anda Harlan'ın dünyasında çalışırken bulur. Ancak Kovacs, kendi görevi ile ilgili olabilecek bir cinayet davasına çekilir. Diziye yeni sezonda Poe rolü ile katılan bir diğer isim Chris Conner ise yalanların altın yatan gerçeği ortaya çıkarmaya çalışırken Kovacs'ın yanında olacak.

Yorumlar