Amacı Olmayan Grup Filminden Fragman Yayınlandı

Amacı Olmayan Grup Filminden Fragman Yayınlandı

Türkiye'nin en samimi sosyal medya topluluklarından olan AOG (Amacı Olmayan Grup)'un filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Yönetmenlik koltuğunda Ali Tanrıverdi'nin oturduğu Amacı Olmayan Grup filminin  yapımcılığını daha önce Çakallarla Dans serisi ve Görevimiz Tatil Filmleri ile tanıdığımız Murat Şeker üstleniyor. Filmin senaryosunu ise Ali Tamrıverdi ve Murat Şeker kaleme aldı.

Filmin oyuncu kadrosunda; Onur Asrak rolünü canlandıran Sarp Bozkurt, Sercan Aycan'ı canlandıran Ali Barkın, Naz Çağla Irmak, Gamze Karaduman, Hakan Bilgin, Hülya Gülşen Irmak, Derya Şensoy, Hande Katipoğlu, Ceyhun Yılmaz, Didem Balçın ve Şevket Çoruh gibi isimler yer alıyor.

Amacı Olmayan Grup Filminin Fragmanı

Amacı Olmayan Grup Filminin Konusu

25 yaşında, işsiz ve hayatta hiçbir amacı olmayan Onur, babasının bir işe girip çalışması yönündeki baskısından kurtulmak için “parlak bir fikir ” arayışına girer. Kendisi gibi amaçsız yaşayan kankası Sercan’la birlikte sosyal medya üzerinde kurdukları “amacı olmayan grup” isimli sayfa, kıza zamanda bütün Türkiye’ye yayılır ve her ilden çeşitli katılımcılar olur. Kan ihtiyacı olduğunda kan veren, durumu olmayana yardım edilen ve kankası açken tok yatmayan bir topluluk haline gelirler. Liderlik sarhoşu olan Onur, garip davranışlar sergilemeye başlar. Küçük bir sebep yüzünden önce internet grubundaki kızları gruptan atar ve kankası Sercan ile arası bozulur. Bu arada “Berrak” isimli bir sosyal medya fenomeni ile tanışıp gönlünü ona kaptırır… Grup, kendisiyle çelişen bir lider istemiyordur. Çıktığı bu yolculukta ailesiyle, kankasıyla, sevgilisiyle ve kurucusu olduğu grupla yolları ayrı düşen Onur’u eğlenceli ve bol kahkahalı bir macera beklerken, hayatta hiçbir amacı olmayan gençlerin “amaç” edinme hikayesine tanıklık ederiz…
Amacı Olmayan Grup filmi, 3 Nisan 2020'de sinemalarda yerini alacak.
Amacı Olmayan Grup

Amacı Olmayan Grup

Vizyon Tarihi: 11 Aralık 2020
Tür:
Yönetmen:
Yapımcı:

Yorumlar