Amacı Olmayan Grup Filminin Vizyon Tarihi ve Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Amacı Olmayan Grup Filminin Vizyon Tarihi ve Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Türkiye'nin en samimi sosyal medya topluluğu olan Amacı Olmayan Grup (AOG) film oluyor.

Bundan yaklaşık 6 yıl önce kurulan AOG, kısa sürede büyük bir oluşum haline geldi. Üyesi olan ya da olmayan çok sayıda insana ulaşmasının nedeni olarak ise içinin dışının bir olması olarak nitelendiriliyor. Bu durumda da pek çok anı, yaşanacak birçok şey ve anlatılacak yüzlerce hikayeler birikiyor.

Öncesinde Çakallarla Dans serisi ile de bilinen yapım şirketi Sugarworkz ile bir araya gelen AOG; biriken tüm güzel hikayeleri aynı sıcaklıkta beyaz perdeye aktarma kararı almıştı. 

Amacı Olmayan Grup Filmi Konusu

Çetin ailesinin hayatta herhangi bir amacı olmayan oğulları Onur’un ve dostu Sercan’ın hikâyesine odaklanacağız. Her İkisi de aileleri ve toplumla olan ilişkileri yüzünden sorunlar yaşayan bir çocuk olarak karşımıza çıkacaklar. Onların hayatındaki amacını nasıl bulduklarını, ailesi ve toplumla aralarını nasıl düzelttiklerini göreceğiz.
Filmin yapımcılığını Görevimiz Tatil ve Çakallarla dans filmlerinin yönetmeni olan Murat Şeker üstleniyor. Amacı Olmayan Grup filminin yönetmenlik koltuğunda ise Ali Tanrıverdi yer alacak. Filmin senaryosu ise Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi'nin kaleminden çıkacak.

Amacı Olmayan Grup Filmi Oyuncu Kadrosu

Filmin oyuncu kadrosunda; Amacı Olmayan Grup kurucuları Onur Asrak ve Sercan Aycan kendilerini canlandırmayacaklar. Onur Asrak'ı Sarp Bozkurt, Sercan Aycan'ı ise Ali Barkın hayat verecek. Ayrıca filmde; Hülya Gülşen Irmak, Gamze Karaduman ve Hakan Bilgin yer alacak.

Amacı Olmayan Grup Vizyon Tarihi

Amacı Olmayan Grup filminin çekimleri Eylül 2019’da İstanbul’da başlayacak. Film, Şubat 2020’de vizyona girecek.
Kaynak: webtekno.com
Amacı Olmayan Grup

Amacı Olmayan Grup

Vizyon Tarihi: 17 Eylül 2021
Tür:
Yönetmen:
Yapımcı:

Yorumlar