Angel Has Fallen Filminden Yeni Fragman Yayınlandı

Gerard Butler, ABD Başkanını Kurtaracak.

Lionsgate, Angel Has Fallen filminin yeni fragmanını yayınlandı. Olympus Has Fallen ve London Has Fallen’ın devam filmi olan Angel Has Fallen'ın başrolleinde  Gerard ButlerMorgan Freeman ve Piper Perabo yer alıyor.

Angel Has Fallen Filminde Neler Oluyor?

Angel Has Fallen filminde Gerard Butler, Mike Bannig adında gizli ajanı canlandırıyor. ABD Başkanı Allan Trumball'un hayatını tehdit eden bir saldırı sonucunda kariyeri hakkındaki seçilerini sorgulamaya başlar. Karalama kampanyalarının hedefi haline gelen Banning, ABD Başkanı'na suikast düzenleme teşebbüsü ile suçlanır. Başkana suikast teşebbüsünü gereçekten yapan kişiyi ortaya çıkarmaya çalışırken çalıştığı gizli servisten ve FBI'dan kaçmak zorunda kalır.

Serinin Diğer Filmleri

Seri ilk olarak Olympus Has Fallen ile 2013 yılında beyaz perdeye aktarılan filmde ABD Başkanı'nı Kuzey Kore saldırısında korumaya çalışılmasını görmüştük. Film gişede 170 milyon dolarlık bir başarı elde etmişti. 2016 yılında 205 mliyon dolarlık gişe hasılatı ile iyi bir başarı sağlayan serinin ikinci film Londan Has Fallen'ın başrolünde ilk filmde olduğu gibi Gerard Butler'ı görmüştük. Filmde, Londra'da dünyanın en güçlü liderlerinin katılacağı Başkan'ın cenazesinde yüksek güvenlik önlemleri alınır. Ancak Londra'nın birçok yerinde bombalar patlamaya başlar.

Angel Has Fallen Uluslararası Fragmanı

Yayınlanan fragmanın ilk 30 saniyesi serinin kısa bir özeti gibi hazırlanmış. Sonrasında Butler'ın ihanetle suçlanmasına tanıklık ediyoruz. Mike Banning adını temize çıkarabilecek mi? Angel Has Fallen 23 Ağustos'ta sinemalarda.

Yorumlar