Angelina Jolie’ li Malefiz: Kötülüğün Gücü Filminden Fragman

Malefiz: Kötülüğün Gücü, Disney’ in cesur ve ikonik kötü karakterini yeniden beyaz perdeye taşıyor.

2014 yılının uluslararası gişe başarısının ardından devam eden Disney’den Malefiz: Kötülüğün Gücü’nde, Malefiz ve vaftiz kızı Aurora, yaklaşan bir düğünün onları farklı yönlere çekmesi, beklenmedik ittifaklar ve oyundaki yeni, karanlık güçler ile de onları birbirine bağlayan karmaşık aile bağlarını sorgulamaya başlıyor.

Angelina Jolie ve Elle Fanning’in karanlık peri Malefiz ve Prenses Aurora rollerine yeniden hayat verdiği filmin oyuncu kadrosunda aynı zamanda Michelle Pfeiffer, Chiwetel Ejiofor, Sam Riley, Harris Dickinson, Ed Skrein, Imelda Staunton, Juno Temple ve Lesley Manville yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise  Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı ile sükse yapan Joachim R∅nning'in oturuyor. İlk filmde Linda Woolverton tarafından kaleme alınan senaryo yeni fimde  Jez Butterworth imzası taşıyor.

Yıllar Malefiz ve Aurora’ya nazik davrandı. İlişkileri, yeni doğan kalp kırıklıkları, intikam ve eninde sonunda aşkları gelişti. Oysa insanlar ve periler arasındaki kin hala varlığını koruyordu. Aurora’nın Prens Philip ile yaklaşmakta olan evliliği, Ulstead Krallığı’nda ve komşu Moors’ta kutlamaları başlatırken, bu düğün aynı zamanda iki dünyayı birleştirmeye rolünü üstleniyordu. Beklenmedik bir karşılaşma güçlü ve yeni bir anlaşma getirdiğinde ise Malefiz ve Aurora bu Büyük Savaş’ta zıt taraflara ayrılacak, sadakatlerini test etmek ve gerçek bir aile olup olmadıklarını sorgulamalarına neden olacak.

Malefiz: Kötülüğün Gücü, 18 Ekim 2019 tarihinde ülkemiz izleyicisi ile buluşacak.

 

Malefiz: Kötülüğün Gücü

Malefiz: Kötülüğün Gücü

Vizyon Tarihi: 18 Ekim 2019

Yorumlar