Angelina Jolie’li The One And Only Ivan Filminin Adresi Disney+

Angelina Jolie’li The One And Only Ivan Filminin Adresi Disney+

“The One and Only Ivan” filminin sinemalarda gösterilmemesine, Disney+ platformu üzerinden seyircisi ile buluşmasına karar verildi.

Koronavirüs salgının, sanat dünyasındaki etkileri şiddetlenerek devam ediyor. Birçok film, sinemalardan çekildi ve vizyon tarihleri ertelendi. Bazı filmler içinse dijital platformlar üzerinden gösterim kararı alındı. Angelina Jolie ve Sam Rockwell’in seslendirmelerini üstlendiği bir live-action yapımı olan “The One and Only Ivan” filmi için de benzer bir karar verildi. Filmin 14 Ağustos 2020 tarihinde vizyona girmesi planlanıyordu. Daha sonra vizyon tarihi 21 Ağustos 2020’ye ertelendi. Ancak son karar filmin, dijital platform olarak şu günlerde büyük bir yükselişte olan Disney + üzerinden gösterime girmesi yönünde oldu.

The One and Only Ivan Filminin Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda Bryan Cranston, Phillipa Soo, Ramon Rodriguez gibi yıldız isimler yer alıyor. Filmde Angelina Jolie, Stella isimli bir file hayat veriyor. Sam Rockwell ise alışveriş merkezinde bir kafeste yaşayan goril Ivan’ı seslendiriyor. Filmdeki sokak köpeği Bob karakterini ise Danny DeVito sesinden izleyeceğiz. Usta oyuncu Helen Mirren ise Snickers karakteri ile kadroya dahil oluyor.

Filmin yönetmen koltuğunda ise Thea Sharrock oturuyor. Sharrocki daha önce Me Before You ve The Hollow Crown filmleri ile seyircisinin karşısına çıkmıştı.

The One and Only Ivan Filminin Konusu

“The One and Only Ivan” filminde hayvanların dünyasına konuk oluyoruz. Hikayenin baş karakterleri bir AVM’de kafeste yaşayan goril Ivan, fil Stella ve sokak köpeği Bob. Bu üç arkadaşın yaşamı Ruby adında bebek bir filin aralarına katılması ile değişiyor. Ivan, kafesten önceki yaşamını ve doğal hayatını hatırlamazken, Ruby ile ilgilendikçe kendini yeniden keşfediyor ve Ruby’i istismarcı sahibinden kurtarmak için harekete geçiyor.

Yorumlar