Animasyon Ninja Kaplumbağalar Geliyor

Animasyon Ninja Kaplumbağalar Geliyor

Yapım şirketi Point Grey Pictures, Seth Rogen ve Evan Goldberg önderliğinde Ninja Kaplumbağalar’ın özel bir animasyon filmi için hazırlıklara başladı.

Seth Rogen ve Evan Goldberg ikilisi, James Weaver ile beraber Point Grey Pictures yapım şirketini kurmuş ve “Superbad”, “Pineapple Express” gibi yapımların hayata geçirilmesini sağlamışlardı. Özellikle Point Grey Pictures yapım şirketi “This Is the End”, “The Interview”, “50/50”, “The Disaster Artist”, “Good Boys”, “Long Shot” gibi seyircinin büyük beğenisini toplayan projelerin yapımını üstlenmişti. Şimdi ise Seth Rogen ve Evan Goldberg, Nickelodeon Animation ile Ninja Kaplumbağalar’ın animasyon versiyonu için hazırlıklara başladı.

Nickelodeon Animation’ın ilk CGI animasyon filmi olacak olan Ninja Kaplumbağalar’ın vizyon tarihi henüz belirlenmedi. Ancak Nickelodeon Animation, aynı zamanda Netflix ile “Rise of Teenage Mutant Ninja Turtles” isimli diziden uyarlanan bir başka iki boyutlu animasyon filmi üzerine de çalışmalara devam ediyor.

Ninja Kaplumbağalar Tarihi

Ninja Kaplumbağalar’ı ilk olarak 1984 yılında çıkan bir çizgi roman karakteri olarak tanımıştık. Çizgi romanın ardından 1980 ve 1990’lı yıllarda Ninja Kaplumbağalar filmlere ve animasyon dizilerine uyarlanmaya başladı. Son olarak 2014 yılında Ninja Kaplumbağalar, Michael Bay’in yapımcılığı ile tekrar bir sinema filmi olarak hayranları ile buluşmuştu. Şimdi ise Seth Rogen ve Evan Goldberg ikilisi animasyon olarak Ninja Kaplumbağalar’ı beyazperdeye taşıyacak.

Ninja Kaplumbağalar Film Ekibi

Animasyon Ninja Kaplumbağalar filminin senaryosunu Brendan O’Brien kaleme alacak. Filmin yönetmenliğini ise Jeff Rowe yapacak.

Yorumlar