Anime Uyarlaması Lupin III: The First Filminden Fragman

Japonların en ikonik anime karakterlerinden Lupin The Third film haline geldi.

1967 senesinde Japonya’da Monkey Punch tarafından yaratılan ve “centilmen hırsız” lakabını taşıyan Lupin The Third karakteri 2019 senesinde Japon yönetmen Takashi Yamazaki tarafından CGI halde film haline getirilmişti. Lupin III: The First isimli film ABD’de ve Avrupa’da sahne almaya hazırlanıyor. Filmin İngilizce dublajlı ilk fragmanı da yayınlandı.

Lupin III: The First Filmi Hakkında

Dünyanın en çok bilinen ve sevilen anime karakterlerinden olan Lupin The Third; tamamen aksiyon yüklü bir yapımla karşımıza çıkıyor. Suçların, gizemlerin ve bu gizemleri çözmek için verilen mücadelelerin beyazperdeye aktarılacağı yapım için bugüne dek en başarılı CGI anime uyarlaması yorumları yapılıyor. Bu film ile ABD’de henüz istenilen seviyeye ulaşamamış olan anime tanınırlığının tavan yapması beklenmekte.

Lupin III: The First Filminin Vizyon Tarihi

Arsen Lüpen’in torunu Lupin The Third’ün aksiyon dolu maceralarını anlatacak olan Lupin III: The First filmi Avrupa’nın birçok yerinde 7 Ekim’de vizyona girecek. Filmin ABD’de 21 Ekim’de vizyona girmesi bekleniyor. Film için açıklanmış bir Türkiye vizyon tarihi ise henüz bulunmuyor.

Lupin III: The First Filminin İngilizce Fragmanı

Yorumlar