Ant-Man 3 Onaylandı

Ant-Man 3 Onaylandı

Marvel, Ant-Man 3'ü onayladı.

Ant-Man 3 filminin geleceği The Hollywood Reporter tarafından bildirildi. Ayrıca filmin yönetmeni de Ant-Man ve Ant-Man and The Wasp'ın da yönetmeni olan Peyton Reed olacak.

Marvel'ın sevilen filmlerinden olan Ant-Man'in üçüncü filminin geleceği doğrulandı. Ant-Man 3'ün yönetmeni diğer Ant-Man filmlerinde de olduğu gibi Peyton Reed olacak. Ant-Man 3, Black Widow ve Doctor Strange'in devam filmi ile aynı zamanda sinemalardaki yerini alacak.

Kevin Feige'nin New York Times'a Ekim ayında verdiği röportajda "Endgame'den sonra satranç oyununun oldukça güzel bir şekilde ayarlandı. Tahtadan çıkanlar hala oradalar ama kalanlara ne olacağını asla bilemeyeceğiz." demişti. Buradan da Endgame'de ölen karakterlerin ölü kalacağı ancak diğer karakterlere ne olacağını bilemeyeceğimizi belirtiyor.

Ant-Man 3'ün Konusu

Ant-Man (Scott Lang), Avengers: Endgame filminde zamanla uğraşmalarına olanak sağlayan kuantum teknolojisi geliştirerek ciddi bir rol oynamıştı. Filmin Sonunda, kuantum zamanına hapsolan Lang, gerçek dünyaya geri döner. Döndüğünde kızının oldukça yaşlandığını görür. Ant-Man 3'ün hikayesi şu an belirsizliğini koruyor. Ancak muhtemelen bununla ilgili şeyler olabilir.

Ant-Man 3'ün Vizyon Tarihi

Ant-Man 3 için henüz kesinleşmiş resmi bir vizyon tarihi bulunmuyor. THR raporuna göre film 2020 sonlarında ya da 2021 başlarına doğru çekilmeye başlanacak. 2022 yılında ise sinemadaki yerini alacak. Thor: Love and Thunder ve Doctor Strange'in yeni filminin Ant-Man 3'ten önce yayınlanacağı tahmin ediliyor.

Yorumlar