Aquaman 2 Filmini Bekleyenlere Kötü Haber

Aquaman 2 Filmini Bekleyenlere Kötü Haber

Dc hayranları Aquaman filminin devamı i̇çin beklemek zorunda kalabilir.

Uzun yıllardır fantastik sinema dünyasını kasıp kavuran Marvel Sinematik Evreni’nin en büyük rakibi olan DC Stüdyoları; 2000’lerin başında Superman ve Batman serileri ile yakaladığı ivmeyi yitirmiş ve uzun yıllardır Marvel ile rekabet edemez hale gelmişti. Nihayet 2018 yılında çıkan Aquaman filmi DC’nin yardımına yetişti. Film DC Sinematik Evreni’nin en başarılı filmi haline geldi ve 1.3 milyar dolar gişe hasılatına ulaştı. Stüdyoyu yeniden dirilten bu hamlenin ardından herkes doğal olarak DC’den ve yönetmen James Wan’dan Aquaman 2’nin çekilmesini bekledi. Ancak durum bu şekilde olmayacak.

 

James Wan; Korku Seansı Evrenine Devam Edecek

The Conjuring(Korku Seansı), Hızlı ve Öfkeli 7 ve en son da Annabelle filmlerinden tanıdığımız korku filmi ustası James Wan’ın bir sonraki projesi Aquaman 2 olmayacak. Hatta ondan sonraki de olmayacak. Usta yönetmenin ilk önce Korku Seansı serisini devam ettirecek bir film yöneteceği ardından da Aquaman filmindeki Trench’lerin evrenini anlatan özel bir film çekeceği öğrenildi.

Aquaman 2’ye Yıllar Var

Aquaman filminin devamının geleceği uzun süredir biliniyor. Ancak bu film için sinemaseverlerin maalesef birkaç sene daha beklemesi gerekecek. Aquaman 2 filminin en erken 2022’de vizyona girmesi bekleniyor.
 

Yorumlar