Aras Bulut İynemli Başrollü Yedinci Koğuştaki Mucize Filmi

Aras Bulut İynemli Başrollü Yedinci Koğuştaki Mucize Filmi

Aras Bulut İynemli' nin başrolünde yer aldığı Yedinci Koğuştaki Mucize filmi bir baba kız hikayesini izleyici ile buluşturacak.

Çekimlerine çok kısa bir zaman içinde başlanacak olan Yedinci Koğuştaki Mucize filminin başrolünde genç yıldız Aras Bulut İynemli yer alacak. Canlandıracağı Memo karakteri için saçlarını kestiren genç yıldız yeni imajı ile dikkatleri topladı. Dram türündeki filmin çekimleri Muğla ve İstanbul-Beykoz’da özel olarak kurulan platoda gerçekleştirilecek. 

 

Göz dolduran bir kadroya sahip olan filmde İynemli’ye Nisa Sofiya Aksongur, Celile Toyon, İlker Aksum, Mesut Akusta, Deniz Baysal, Yurdaer Okur, Sarp Akkaya, Yıldıray Şahinler, Deniz Celiloğlu, Gülçin Şahin Kültür, Ferit Kaya, Cankat Aydos, Hayal Köseoğlu, Doğukan Polat ve Serhan Onat eşlik edecek. Lanistar Media ve Motion Content Group’un yapımcılığını üstlendiği filmin ekibi geçtiğimiz günlerde okuma provası için ilk kez bir araya geldi.

Filmin yönetmen koltuğunda ise Kaybedenler Kulübü, Devrim Arabaları gibi önemli filmlere imzasını atmış olan Mehmet Ada Öztekin oturacak.

Yedinci Koğuştaki Mucize Filminin Konusu

 

Derinden etkileyecek bir hikayeye sahip olan film, kızına çok bağlı saf bir babanın adalet arayışını seyirci ile buluştururken, bir baba ile kızının bu umut dolu, mucizevi hikayesi ile hayatlarına dokunarak derin bir iz bırakacak. 
7. Koğuştaki Mucize

7. Koğuştaki Mucize

Vizyon Tarihi: 11 Ekim 2019
Tür:

Yorumlar