Arnold Ve Jackie Chan'li The Iron Mask Filminden İlk Fragman

Arnold Schwarzenegger ve Jackie Chan’li The Iron Mask filminden ilk fragman yayınlandı.

2019 senesinde Journey to China: The Mystery of Iron Mask ismiyle Rusya ve Çin gibi ülkelerde vizyona giren Rus-Çin ortak yapımı The Iron Mask filminden Avrupa gösterimleri öncesi ilk fragman yayınlandı. The Iron Mask filmi; Çinli ve Rus yapımcıları, Rus bir yönetmeni, dünyaca ünlü aktörler olan Arnold Schwarzenegger ve Jackie Chan’i bir araya getiriyor.

The Iron Mask Filminin Konusu

2018 yapımı The Forbidden Kingdom isimli filmin devamı niteliğinde olan The Iron Mask filmi; 18. yüzyılda geçiyor. Doğu Rusya’ya ve Çin’e doğru yola çıkan görevli bir haritacının hikayesini izleyeceğimiz film tarihsel yolculuğunun yanı sıra buram buram aksiyon ve dövüş dolu. Filmde kahramanımız Doğu Rusya’yı haritalarken kendisini Çin prensesini kurtarmaya çalışırken bulacak. Aksiyon denilince akla gelen en önemli iki isim de elbette dövüş filmlerinin ustası Jackie Chan ve Terminatör Vali Arnold Schwarzenegger oluyor.

The Iron Mask Filminin Kadrosu ve Vizyon Tarihi

Başrollerinde Arnold Schwarzenegger ve Jackie Chan’in yer aldığı The Iron Mask filmini Rus yönetmen Oleg Stepchenko yönetecek. Filminde kadrosunda Xingtong Yao, Anna Churina, Rutger Hauer ve Charles Dance gibi isimler de yer alıyor. Avrupa’da 10 Nisan’da vizyona girecek olan filmin ülkemizde vizyona girip girmeyeceği henüz netlik kazanmadı.

Journey To China: The Mystery Of Iron Mask

Journey To China: The Mystery Of Iron Mask

Yönetmen:

Yorumlar