Aşk Tesadüfleri Sever 2 Vizyon Tarihini Açıkladı

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Vizyon Tarihini Açıkladı

Ömer Faruk Sorak imzalı Aşk Tesadüfleri Sever filminin devam filmi olan Aşk Tesadüfleri Sever 2 çekiliyor.

2011 yılında vizyona giren Aşk Tesadüfleri Sever filmi oldukça ses getirmişti. Hayranları filmin devamının gelip gelmeyeceği konusunda tereddüt yaşarken, Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin haberi,  Böcek Yapım’ın sosyal medya hesaplarında  paylaşılan “Aşk Tesadüfleri Sever 2 Faruk Sorak yönetmenliğinde yakında sizlerle! Takipte kalın...” notuyla geldi. Filmin tamamlanmış senaryosunun fotoğrafı da paylaşıldı.

 
İlk filmde başrolleri Belçim Bilgin ve Mehmet Günsür paylaşmıştı. Konusu ve oyuncu kadrosu ile ilgili henüz net bir açıklamada bulunmayan Aşk Tesadüfleri Sever 2, 31 Ocak 2020 yılında vizyondaki yerini alacak.

Aşk Tesadüfleri Sever Filminin Konusu Neydi?

Çocuklukları ve gençliklerinde yolları Ankara'da kesişen ve 2010 yılında İstanbul'da tekrar karşılaşan Özgür ve Deniz'in kendilerini engellerle dolu bir aşk macerası içinde buldukları hayatlarına odaklanıyor. Onların yeniden birleşme hikayesini anlatan film, umulmadık olaylar silsilesi içerisinde karakterlerin yaşadıklarını konu ediniyordu.
  Gerçekten bir hikayeden esinlenilen film 2.418.090 seyirci tarafından izlenerek 21.310.790.00 TL hasılat elde etmişti.  Bülent Ortaçgil’in 1998 yılında çıkan “Eylül Akşamı” şarkısı da o yılın en çok dinlenen şarkıları arasına girmişti. İlk filmin çekimleri Başkent’te Gazi ve Varlık mahalleleri başta olmak üzere çok sayıda mekanda gerçekleştirilmişti.
Aşk Tesadüfleri Sever 2

Aşk Tesadüfleri Sever 2

Vizyon Tarihi: 31 Ocak 2020
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar