Aslan Kral Filminden Yeni Fragman Yayınlandı

Aslan Kral filminin yeniden yapımından yeni fragman yayınlandı.

Animasyon filmi sevenlerin, 90’lı yıllarda çocuk olanların büyük bir heyecanla beklediği Aslan Kral (Lion King) filminin yeniden yapımından yeni bir fragman yayınlandı. Daha önce Nisan ayında uzun fragmanı yayınlanan filmden 30 saniyelik küçük bir tanıtım daha sunuldu.

 

ASLAN KRAL FİLMİNİN FRAGMANINDA NE VAR

Yeni yayınlanan fragmanda ilk önce film ilk duyurulduğu zaman gördüğümüz; kralın orman ahalisine tanıştırılma sahnesini görüyoruz. Fragmanda görüldüğü üzere daha önce de bildiğimiz gibi 1994 tarihli orijinal animasyonun birebir, sahne sahne günümüz teknolojisi ile modelleştirilmiş halini seyredeceğiz. Ancak her ne kadar aynı filmi izleyecek olsak da dünya çapında yeniden Aslan Kral izlemek isteyen, müzikleri duymak isteyen ve Aslan Kral’ın yeni halini görmek isteyen milyonlarca sinemasever olduğundan eminiz.

ASLAN KRAL FİLMİNİN KONUSU

Yönetmenliğini Jon Favreau’nun yapacağı film geleceğin kralının doğduğu Afrika savanasında geçiyor.
Simba babası, Kral Mufasa’yı örnek alır. Soylu kaderine tüm kalbiyle inanır ve kucaklar. Ancak krallıktaki herkes yeni bir yavrunun gelmesini pekte hoş karşılamazlar. Mufasa’nın kardeşi olan ve tahtın eski varisi olan Scar, kendi planlarını yapmaya koyulur. Pride Rock için yapılan trajedi, ihanet  ve dram ile dolu savaş, Simba’nın sürgün edilmesi ile son bulur. Simba, yeni arkadaşlarının da yardımıyla hakkı olanı geri almaya çalışacak.
Aslan Kral

Aslan Kral

Vizyon Tarihi: 19 Temmuz 2019
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar