Atiye 2. Sezonu İle Netflix'te Yayında

Atiye 2. Sezonu İle Netflix'te Yayında

Başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsür'ün paylaştığı Netflix dizisi Atiye'nin merakla beklenen ikinci sezonu yayınlandı. Her seçim yeni bir olasılık demektir.

190’dan fazla ülkede 193 milyon ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmler sunan eğlence odaklı lider yayın hizmeti Netflix, Atiye dizisinin 2. sezonunu abonelerinin beğenisine sundu. Yönetmenliğini Gönenç Uyanık ve Mehmet Açıktan'ın üstlendiği Netflix Türk dizisi Atiye birinci sezonu ile oldukça ilgi görmüştü.

Başrollerini Beren Saat (Atiye) ve Mehmet Günsür (Erhan)'ün paylaştığı Netflix dizisi Atiye, Şengül Boybaş'ın “Dünyanın Uyanışı” adlı kitabından esinlenilerek hazırlanan,  genç ve güzel bir ressam olan Atiye adındaki bir kadının mistik hikayesini konu ediyor. Başrol oyuncularına; Metin Akdülger (Ozan), Melisa Şenolsun (Cansu), Başak Köklükaya (Serap), Civan Canova (Mustafa), Tim Seyfi (Serdar) ve Meral Çetinkaya (Zühre) gibi isimler eşlik ediyor.

Atiye Dizisinin 1. Sezon Konusu Neydi?

Anadolu topraklarındaki bir kazı sırasında yapılan keşif, genç bir ressamın (Beren Saat) hayatını değiştirip, geçmişine dair sırların peşine düşmesine yol açacaktır.Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul'da sade ve mutlu bir hayat sürmektedirler. Ta ki dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe'de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar. Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan, Atiye ile Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeder. Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Bu gizem perdesi aralandıkça Atiye'nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır.

Atiye Dizisinin 2. Sezon Fragmanı

Atiye'nin İkinci Sezonunda Neler Oluyor?

Farklı bir dünyayla karşı karşıya olan Atiye (Beren Saat), kaderinde yazılı olanları gerçekleştirmek için zamanla yarışırken Serdar (Tim Seyfi)’ın arkasındaki gizemli örgüt, geleceği tehdit eder.
Atiye 2. sezonu Netflix'te yayında.

Yorumlar