Avengers 4 Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

Avengers 4 Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

Avengers 4 , Marvel Sinematik Evreninde bir dönüm noktası olacak.

Uyarı: Avengers: Infinity War için büyük spoiler içeriyor .Henüz isimlendirilmemiş Avengers filmi, Avengers: Infinity War’ dan başlayıp, devasa kötü adam Thronus’ u merkeze alarak hikayeyi tamamlayacak.Aslen 'Avengers: Infinity War - Part 2' olarak adlandırılan filmin adını öğrenmek için bekliyoruz. Marvel Stüdyoları Başkanı Kevin Feige, filmin başlığının bir spoyler içerebileceğini ima etti. İsmi daha önce açığa çıkarmayacağından pişmanlık duyduğunu ve spekülasyonun Sonsuzluk Savaşı'na verilen ilgiden duyduğu rahatsızlıktan pişmanlık duyduğunu söylemişti.
Şu anki söylenti filmin, 'Yenilmezler: Son Oyun' olarak adlandırılacağı yönde ancak 2018'in sonuna kadar bunun teyidini alamayabiliriz.

Bunu son spoiler uyarısı olarak düşün. 

İsimlendirilmemiş Avangers filmi 26 Nisan 2019’da İngiltere’de ve 3 Mayıs 2019’da ABD’de gösterime girecek.

Avengers 4 Filminin Adı

Aslen 'Avengers: Infinity War - Part 2' olarak adlandırılan filmin adını öğrenmek için bekliyoruz. Marvel Stüdyoları Başkanı Kevin Feige, filmin başlığının bir spoyler içerebileceğini ima etti. İsmi daha önce açığa çıkarmayacağından pişmanlık duyduğunu ve spekülasyonun Sonsuzluk Savaşı'na verilen ilgiden duyduğu rahatsızlıktan pişmanlık duyduğunu söylemişti.  Şu anki söylenti filmin, 'Yenilmezler: Son Oyun' olarak adlandırılacağı yönde ancak 2018'in sonuna kadar bunun teyidini alamayabiliriz.

Avengers 4'ün Oyuncu Kadrosu

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı, şimdiye kadarki en büyük süper kahraman filmi oldu. Bunların bir kısmı görünüşte ölü olsa da hala bu aktörlerin çoğunun ikinci bölüm için geri döneceğini düşünüyoruz.  Sonsuzluk savaşı kurtulanlar olduğuna emin olabilirsiniz. Bu sıralama biraz karmaşık olarak ögrünbilirScarlett Johansson (Black Widow), Danai Gurira (Okoye), Mark Ruffalo (Hulk), Don Cheadle (Savaş Makinesi), Karen Gillan (Nebula), Robert Downey Jr (Demir Adam), Chris Hemsworth ( Thor) ve Chris Evans (Kaptan Amerika), Roket Rakun (Bradley Cooper). ve kesin olmamakla birlikte Gwyneth Paltrow (Pepper Potts) ve Letitia Wright (Shuri) yer alabilir. Paul Rudd ( Ant-Man ) Evangeline Lilly (The Wasp), Michelle Pfeiffer (diğer Wasp) ve muhtemelen Michael Douglas (Hank Pym) ile birlikte geri dönüş yapacak . Jon Favreau (Mutlu Hogan) 'nun , film için ayrıca sahneleri çekilmiştir.
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

Vizyon Tarihi: 25 Nisan 2019
Yapımcı:

Yorumlar