Avengers: Endgame Filminden Yeni Tanıtım!

26 Nisan 2019 tarihinde vizyona girecek olan Avengers: Endgame filminin yeni tanıtım fragmanı yayınlandı.

Geçtiğimiz yıl vizyona giren ve elde ettiği gişe hasılatı ile en başarılı filmler arasında yer alan Infinity War, Marvel karakterinin yer aldığı hikayenin sadece ilk kısmıydı. Nisan ayında vizyona girecek olarak Avengers:Endgame ise Avengers ile Thanos’un karşılaşmasıyla hikayeyi tamamlayan ve sonlandıran ikinci kısmını oluşturuyor. Endgame, 2008 yılında Iron Man ile başlayan Marvel serüveninin ve Marvel Sinematik Evreni için sonu niteliğindedir. Sinemaseverlerin heyecanla beklediği Endgame’in, Infinity War filminde yaşananlardan sonra seyirciyi darmadağın eden bir film olacağı düşünülüyordu. Ancak yeni fragman filmde eğlenceli sahnelerin olacağını da gösterdi. Bu film kasvetli olduğu kadar eğlenceli sahneleri ile adını yıllarca duyacağımız bir Marvel klasiği olacak!

 

AVENGERS ENDGAME FİLMİNİN KONUSU

 
Avengers: Infinity War filminde Marvel’ın birçok süper kahramanı Thanos’un Sonsuzluk
Eldivenini ele geçirmesi ve dünyada kendi düzenini kurması ile yok olmuştur. Hayatta kalan Kaptan Amerika, Thor, Hulk ve Black Widow dünyada kayıplarının yaslarını tutarken, Nebula ve Iron ise kontrolünü yitirdikleri uzay gemisi ile uzay boşluğunda sürüklenmektedir. Ancak her şey bitmiş değildir. Ant-Man, Kuantum Bölgesinden çıkmanın bir yolunu bulmuştur. Ekip, daha önce bilmedikleri bölgeleri, kahramanları ve evrenleri keşfettikçe Thanos’un oluşturduğu çarpık düzeni eski hale getirmek için hayatlarının en büyük mücadelesi için daha da güçlenmektedir. Avengers ekibinin hayatta kalan her üyesi, Avengers: Endgame filminde kayıplarının intikamını almak için savaşacaktır.  

AVENGERS ENDGAME OYUNCU KADROSU

 
Filmin yönetmenliğini Anthony Russo ve Joe Russo kardeşler üstlenmektedir. Filmin
senaryosunu ise Christopher Markus ve Stephen McFeely ikilisi hazırlamıştır. Filmin oyuncu kadrosunu ise Infinity War’da yer alan Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Sebastian Stan, Elizabeth Olsen ve Josh Brolin, Marvel Sinematik Evreni’ndeki diğer filmlerde yer almış Brie Larson, Paul Rudd, Jeremy Renner, Tilda Swinton, Evangeline Lilly ve Frank Grillo ve ilk defa bu filmde seyirci karşısına çıkacak olan Katherine Langford’dan oluşmaktadır.
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

Vizyon Tarihi: 25 Nisan 2019
Yapımcı:

Yorumlar