Avengers Yönetmenlerinden James Cameron'a Teşekkür Mesajı

Avengers Yönetmenlerinden James Cameron'a Teşekkür Mesajı

Rekor kıran Avengers: Endgame filminin yönetmenleri Avatar’a teşekkür etti.

Avengers: Endgame filmi; Marvel’ın büyük PR mücadelesi ve ısrarlarıyla dünya çapında tekrar tekrar vizyona sokularak en sonunda dün itibari ile James Cameron’un Avatar filmine ait hasılat rekorunu kırmış ve dünya sinema tarihinde bir numaraya yerleşmişti. Endgame’in Avatar’ı sollayışına dair haberimize buradan ulaşabilirsiniz. Kesinleşen Box Office verilerinin ardından ilk önce Avatar filminin yapımcıları, Marvel’a bir tebrik mesajı yayınladı. Ardından Avengers: Endgame’in yönetmenleri bir teşekkür mesajı yayınladı.

 

Her Şey İçin Teşekkürler James Cameron

Avengers: Infinity War ve Avengers: Endgame filmlerini yöneten, iki yıl içerisinde korkunç bir seyirci sayısına ulaşan, rekorları tek tek kıran ve en sonunda da bu hafta itibariyle dünya sinema tarihinin zirvesine yerleşen yönetmenler Russo Kardeşler; sosyal medya hesapları üzerinden Avatar filminin yönetmeni James Cameron’a teşekkür mesajı yayınladı.
 
Yayınlanan teşekkür mesajında şu ifadelere yer verildi: "Sinemayı sevmemizin en büyük sebeplerinden birisi sensin. Bize ilham verdiğin ve neyin mümkün olabileceğine dair dünyanın gözlerini açtığın için teşekkürler. Bizi bundan sonra nereye götüreceğini merakla bekliyoruz."
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

Vizyon Tarihi: 25 Nisan 2019
Yapımcı:

Yorumlar