Aysel Gürel'in Hayatı Film Oluyor

Aysel Gürel'in Hayatı Film Oluyor

Aysel Gürel’in hayatı kızları tarafından film haline getirilecek.

Türk popundaki birçok unutulmaz şarkının söz yazarı olan unutulmaz isim Aysel Gürel; geçtiğimiz gün doğumunun 91. senesi dolayısıyla hayattayken vaktinin çoğunu geçirdiği Beşiktaş Pazarı’nda anıldı. Anma etkinliğine Aysel Gürel’in kızı Mehtap Ar ve torunu Söz katıldı. Etkinlikte vatandaşa simit ve çay servisi yapıldı ve birçok insan Gürel’i andı. Gürel’in kızı Mehtap Ar; Aysel Gürel ile ilgili bir de film müjdesi verdi.

Müjde Ar; Anma Etkinliğine Katılamadı

Aysel Gürel’in kızı Mehtap Ar’ın yaptığı açıklamaya göre dişleriyle ilgili bir tedavi gören ünlü oyuncu Müjde Ar; annesi için düzenlenen anma etkinliğine katılamadı. Mehtap Ar; Gürel’in doğum ve ölüm tarihlerinin kesiştiği Şubat ayında anma etkinlikleri düzenlediklerini, ödül tarihi olan 17 Şubat’ta da aynı yerde anma etkinliği düzenleyeceklerini belirtti.

Aysel Gürel’in Hayatı Film Oluyor

Mehtap Ar ayrıca annesi Aysel Gürel’in hayatını film haline getirmeyi düşündüklerini belirtti. Türk popunun renkli karakteri Aysel Gürel’in renkli hayatı filme aktarılacak ve başrollerde Aysel Gürel’in kızları yer alacak. Filmde Müjde Ar; hem annesi Aysel Gürel’i hem de kendisini canlandıracak. Filmde ayrıca Mehtap Ar da kendisini canlandıracak.

Yorumlar