Baba Parası Filminden İlk Teaser Yayınlandı

Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in başrollerinde yer aldığı Baba Parası filminden ilk teaser yayınlandı.

Son yıllara damgasını vuran Ahmet Kural - Murat Cemcir- Selçuk Aydemir üçlüsünün bir arada bulunduğu "Baba Parası" filminden ilk tanıtım videosu yayınlandı.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Selçuk Aydemir'in yaptığı Çalgı Çengi’, ‘Düğün Dernek’, ‘Ailecek Şaşkınız’, ‘İşler Güçler’, ‘Kardeş Payı’ dizileri ve filmlerinden sonra yeni komedi filmi olan Baba Parası'nın teaser'ı sinema salonlarında yayınlanmaya başladı.

Başrollerinde Ahmet Kural, Murat Cemcir'in yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda; Devrim Yakut, Rasim Öztekin, Yağmur Tanrısevsin, Özgür Emre Yıldırım, Deniz Barut, Giray Altınok, Ayhan Taş, Osman Alkaş bulunuyor. 

Baba Parası Filminin Konusu

Kıbrıslı Selim (Ahmet Kural) ölen babasının mirasının peşine düşen ve bu uğurda üvey annesiyle kıyasıya bir mücadele içine girer. Selim,  Baba komik lafları, atletik yapısının yanı sıra, Kıbrıs Türklerinin kendine has şivesini konuşmaktadır.
Baba Parası 1 Ocak 2020 tarihinde beyaz perdede yerini alacak.

Kural: Kıbrıs’ta Özel Ders Aldım

Ahmet Kural, çok merak edilen Kıbrıslı tiplemesi için şu açıklamayı yaptı:
" Kıbrıslı Selim için günlerce çalıştım. Rol arkadaşım  aslen Kıbrıslı olan usta oyuncu Osman Alkaş bana çok destek verdi. Kıbrıs’ta da birebir ders aldım ve Kıbrıslı soydaşlarımızla bol bol sohbet ettim. Ayrıca  Youtube'dan Kıbrıslı kardeşlerimizin videolarını izledim. Konuşmalarını, espri anlayışlarını inceledim. Sette herkes çok beğendi. Kıbrıslı Selim'i hayranlarımın da çok seveceklerini umuyorum."
Baba Parası

Baba Parası

Vizyon Tarihi: 01 Ocak 2020
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar