Baba Parası Tatilde Sevindirdi

Baba Parası Tatilde Sevindirdi

Bir ayda 2 milyon kişi tarafından izlenen ‘Baba Parası’ filminin gişe serüveni, öğrencilerin yoğun istekleri üzerine, indirimli fiyatıyla devam edecek.

Yeni yılla birlikte vizyona giren ‘Baba Parası’, beyaz perdede birinci ayını tamamladı. Türkiye'de 17 ilde, Avrupa'nın beş şehrinde ve KKTC'de galalarla seyircisiyle buluşan ‘Baba Parası’ ekibi dün Levent Özdilekpark AVM’deydi.

İndirim Talebine Yanıt Oyunculardan Hemen Geldi!

Filmin başrol oyuncuları Murat Cemcir ile Ahmet Kural, aynı gün Yağmur Tanrısevsin’in Çocuk Sanat Festivali’ndeki seramik atölyesine sürpriz bir ziyarette bulundular. Oyuncular, geliri Tohum Otizm Vakfı'na bağışlanacak bu etkinlikte rol arkadaşları Yağmur Tanrısevsin'i yalnız bırakmadı. ‘Baba Parası’nın bir aylık vizyon serüvenini anlatan oyuncular, ‘bilet fiyatında indirim’ müjdesini verdiler. Murat Cemcir, gişede tatlı bir rekabet yaşadıkları ‘Rafadan Tayfa 2’ adlı animasyon filminin çocukların, ‘Baba Parası’ filminin ise büyüklerin sevgilisi olduğunu söyleyerek, bilet fiyatlarını öğrencilerden gelen istek üzerine 12 liraya çektiklerini duyurdu.
Bir ayda 2 milyon kişi tarafından izlenen ‘Baba Parası’ filminin gişe serüveni, öğrencilerin yoğun istekleri üzerine, indirimli fiyatıyla devam edecek. Yapımcılığını TR 40 33 Productions, senaristliğini ve yönetmenliğini Selçuk Aydemir'in yaptığı aksiyon ile komediyi buluşturan ‘Baba Parası’, Şubat ayında da vizyondaki yerini korumaya devam ediyor.
Baba Parası Filmi Seansları İçin : Bilet Al
Baba Parası

Baba Parası

Vizyon Tarihi: 01 Ocak 2020
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar