Bayi Toplantısı Filminden Resmi Fragman Yayınlandı

Bayi Toplantısı Filminden Resmi Fragman Yayınlandı

İbrahim Büyükak'ın senaryosunu yazıp başrolünde yer aldığı Bayi Toplantısı filminden resmi fragman yayınlandı.

Yönetmen koltuğunda Bedran Güzel'in oturduğu Bayi Toplantısı filminin fragmanında, ilk defa bir bayi toplantısına gelen iki kişinin başından geçenlere tanık oluyoruz. Bayi toplantısı başladığında ise bolca erkeğin yer aldığı başka bir yere geçiş yapıyoruz. Filmde seyirciyi zaman zaman romantik sahneler zaman zaman aksiyon sahneleri bekliyor.

İbrahim Büyükak'ın yazıp başrolünde yer aldığı Bayi toplantısı filminin konusu şöyle: Bayi Toplantısı için Anadolu’dan İstanbul'a gelen üç beyaz eşyacının hayatı üç günde ne kadar karışabilir? Namık, Adem ve Sadık hayatlarının sıkıntılı dönemlerini yaşarken yolları bir bayi toplantısında kesişir. Beklenmedik olaylar sonucu kendilerini çılgın bir planın içinde bulurlar. Üç bayinin kurtulmak için birbirlerine güvenmekten ve hızlı hareket etmekten başka şansları yoktur.

Bayi Toplantısı Fragmanı

Filmin oyuncu kadrosunda Küçük Esnaf ve Yol Arkadaşım filmlerinin senaryosunu kaleme alan İbrahim Büyükak, Ahlat Ağacı filmi ile  büyük bir ivme yakalayan Doğu Demirkol, Düğüm Salonu filminden tanıdığımız Onur Buldu, Kolonya Cumhuriyeti ve Fırıncının Karısı filminden tanıdığımız Büşra Pekin, Safa Sarı, Hakan Salınmış, Müfit Kayacan, Deniz Hamzaoğlu ve Gamze Karaduman gibi isimler yer alıyor.

Bayi Toplantısı filmi 21 Şubat tarihinde izleyicisi ile buluşacak.

Bayi Toplantısı

Bayi Toplantısı

Vizyon Tarihi: 21 Şubat 2020
Tür:
Yönetmen:
Yapımcı:

Yorumlar