Benedict Cumberbatch'in Yeni Filmi Netflix'te Yer Alacak

Benedict Cumberbatch'in Yeni Filmi Netflix'te Yer Alacak

Ünlü aktör Benedict Cumberbatch’in yeni filmi ve adresi belli oldu. Benedict Cumberbatch’in yeni projesi The Power of The Dog filmi.

Sherlock dizisi ile gönüllere taht kurduktan sonra Avengers serisi ve farklı dizilerde yer alan Benedict Cumberbatch hiç hız kesmeden neredeyse senede en az iki projede birden yer almaya devam ediyor. Benedict Cumberbatch’in yeni projesi aynı zamanda bir kitap uyarlaması olan The Power of The Dog filmi.

 

THE POWER OF THE DOG FİLMİ NETFLIX’TE

 
The Power of The Dog filminin yayın hakları için geçtiğimiz hafta Cannes Film Festivali’nde çeşitli görüşmeler gerçekleştirilmişti. Buna göre film, Netflix platformu üzerinden yayınlanacak. Filmin yayın tarihi ise 2020 olarak planlanıyor.
 

THE POWER OF THE DOG FİLMİNİN KONUSU

 
Jane Campion’un yöneteceği; Benedict Cumberbatch’e Elisabeth Moss’un eşlik edeceği The Power of The Dog filmi Montana’da bir çiftlikte yaşayan iki kardeşi anlatıyor. Huzurlu bir şekilde yaşayan Phil ve George kardeşlerin hayatı George’un dul bir kadınla evlenmesi ile alt üst olur. Phil; ne yapıp edip bu yeni kadından kurtulmaya kararlıdır.
 

Yorumlar