Benedict Cumberbatch'li The Current War'dan Fragman

Benedict Cumberbatch’ın Thomas Edison’a hayat vereceği The Current War filminden fragman yayınlandı.

Vizyon tarihi yapımcı şirketi olan Harvey Weinstein’in iflas etmesi nedeniyle sürekli ertelenen, hazır olmasına rağmen bekleyip durduğumuz The Current War filminin fragmanı yayınlandı. Neredeyse her ay yeni bir yapımda yer aldığını duyduğumuz Benedict Cumberbatch’in ünlü bilim adamı Thomas Alva Edison’a hayat vereceği film fragmanın ardından vizyon tarihi için geri sayıma geçti. The Current War ve Thomas Edison; Benedict Cumberbatch için The Imitation Game ve The Fifth Estate’in ardından yeni bir tarihi karakter deneyimi olacak.

 

The Current War Filminin Konusu ve Oyuncuları

Me and Earl and the Dying Girl filmi ile dikkatleri üzerine çeken Alfonso Gomez-Rejon’un yöneteceği filmin oyuncu kadrosunda Michael Shannon, Nicholas Hoult, Tom Holland gibi önemli isimler de bulunuyor. Başroldeki Edison karakterine; Michael Shannon George Westinghouse karakteri ile eşlik edecek. Westinghouse da alternatif akımın öncü kurucularından birisi. Film ikilinin arasındaki “elektriği pazarlama” yarışını anlatacak.

The Current War Filminin Vizyon Tarihi

Normal koşullarda 2017 senesinde düzenlenen 42. Toronto Film Festivali’nde izleyici karşısına çıkan ve iki yıldır hazır bir şekilde bekleyen film iflas eden yapımcı skandalından nihayet kurtuldu. Filmin mevcut yürütücü yapımcıları arasında Martin Scorsese de bulunuyor. Filmin ABD vizyon tarihi ise 11 Ekim 2019.
Elektrik Savaşları

Elektrik Savaşları

Vizyon Tarihi: 13 Eylül 2019
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar