Beni Satan Casus Filmi İle Macera Başlıyor!

Baş rollerini Altın Küre ödülüne aday gösterilen Mila Kunis ile 2 Emmy ödüllü Kate McKinnon’ un paylaştığı Beni Satan Casus filmi ile macera başlıyor.

Senaryosunu David Iserson ile birlikte kaleme alan Susanna Fogel aynı zamanda merakla beklenen filmin yönetmenliğini üstlenmiştir.

Beni Satan Casus, iki gün boyunca aksiyon dolu maceralara atılan Audrey ve Morgan’ın hikayesini anlatıyor. 30'lu yaşlarında olan Audrey ve Morgan, birbirlerinin en yakın arkadaşıdır. Los Angeles'ta sürdürdükleri hayat, sakin olsa da ikisini de tatmin etmemektedir. Öne çıkan hiçbir noktası olmayan sıradan hayatları, Audrey'in eski sevgilisinin bir anda evlerine gelmesiyle karışır. Peşinde ölümcül suikastçılar olan bu adam, iki kadının hayatını altüst eder. Eski sevgilisinin ajan olduğunu öğrenen Audrey ve ona yoldaşlık etmeye kararlı olan Morgan, kendilerini bile şaşırtarak maceraya atılırlar. Avrupa boyunca peşlerindeki suikastçılardan kaçan ekip, bu süreçte dünyayı kurtaracak bir plan yapmak zorundadır. Uluslararası bir komploya karışan ikilinin her şeyi çözmek için zamanı bir hayli kısıtlıdır.

Sabırsızlık ile beklenen komedi filmi Beni Satan Casus için vizyon tarihi 10 Ağustos!

Beni Satan Casus

Beni Satan Casus

Vizyon Tarihi: 10 Ağustos 2018
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış, ilk yorumlayan sen ol.