Billie Eilish Belgeselinden Fragman Yayınlandı

Billie Eilish Belgeselinden Fragman Yayınlandı

Son yılların yükselen isimlerinden Billie Eilish’in hayatını konu alan Billie Eilish: The World’s A Little Blurry belgeselinden fragman yayınlandı.

Bu sene Grammy ödülü kazanan ve James Bond filmi No Time to Die’ın tema şarkısını da seslendiren, son yılların yükselişte olan isimlerinden Billie Eilish‘i konu alan bir belgesel Billie Eilish: The World’s A Little Blurry filminden fragman yayınlandı.

Belgeselin yönetmenliğini The September Issue, A Perfect Candidate, The World According to Dick Cheney gibi önemli belgesellerle beğenileri toplayan R.J. Cutler üstleniyor.

Billie Eilish: The World’s A Little Blurry Fragmanı

Billie Eilish’in hayatını ve müzik kariyerindeki yükselişini odağına alan belgeselde Eilish’in ilk albümü When We All Fall Asleep, Where Do We Go?’nun hazırlık sürecine yakından şahit olacağız. Sahne performansları ve arşiv görüntüleri ile beraber Billie Eilish’in ailesi ve arkadaşlarıyla geçirdiği özel zamanlara da bu belgeselde yer verilecek.

Özellikle sanatçıların hayran kitlesi tarafından sabırsızlıkla beklenen bu belgesel, 26 Şubat 2021′de Apple TV+’ta sevenleri ile buluşacak. Belgeselin aynı zamanda sınırlı sayıda kopyayla vizyonda da gösterime girmesi planlanıyor.

Yorumlar